Diego Maradona: Przestańcie rozpieszczać Messiego

Ola

13 lipca 2015, 22:07

Sport

218 komentarzy

Diego Maradona zaskoczył wszystkich szczerą wypowiedzią na temat Leo Messiego. Były zawodnik m.in. Barcelony i reprezentacji Argentyny, który jeszcze kilka miesięcy temu stawał po stronie swojego rodaka, w rozmowie z dziennikiem Olé stwierdził, że należy przestać go rozpieszczać.

–  Mamy najlepszego na świecie, który idzie i strzela cztery bramki Realowi Sociedad, po czym przyjeżdża tutaj i nie dotyka piłki. Wy zadajecie sobie pytania, ale ku*wa, jesteś Argentyńczykiem czy Szwedem? Przestańcie mówić, że Messiego trzeba rozpieszczać – powiedział.

–  Trzeba go traktować jak każdego zawodnika, który zakłada koszulkę reprezentacji Argentyny. Jak najlepszego piłkarza na świecie, w dobrych i złych momentach. Ale nie przesadzajmy też w drugą stronę. Messi nikogo nie zabił, nie zgwałcił, nie róbmy telenoweli – dodał.

Maradona wytłumaczył, że chodzi jedynie o konstruktywną krytykę. – Krytykowanie po to, żeby stał się lepszy – idealnie.  Jeśli chodzi o robienie ankiet odnośnie tego, czy powinien dalej grać w reprezentacji, myślę, że to nie na miejscu. Nie można być ekstremistą, ale nie możemy też przyzwyczajać się do bycia za każdym razem drugimi – zakończył.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeżeli trzeba Go traktować jak każdego innego zawodnika reprezentacji Argentyny to dlaczego tylko Messiemu - przepraszam za wyrażenie - "po dupie się obrywa " ?
Czas odstawić leki Panie Maradona...

@kicia1899: "Maradona wytłumaczył, że chodzi jedynie o konstruktywną krytykę".
« Powrót do wszystkich komentarzy