Antalyaspor zapewnia o swoim wstępnym porozumieniu z Ronaldinho

Majerr

30 czerwca 2015, 20:00

Sport

55 komentarzy

Rzecznik Antalyasporu Hasan Ali Ceylan zapewnił, że turecki klub doszedł do wstępnego porozumienia z Ronaldinho, a oficjalna wiadomość o transferze Brazylijczyka zostanie ogłoszona w momencie, gdy obie strony uzgodnią warunki finansowe.

– Planujemy sprowadzić dwóch lub trzech piłkarzy do naszego zespołu. Wśród nich znajduje się Ronaldinho, który jest najważniejszym z kandydatów. Doszliśmy z tą gwiazdą do wstępnego porozumienia. Kiedy zostaną ustalone warunki ekonomiczne, Ronaldinho stanie się zawodnikiem Antalyasporu – zapewnił rzecznik tureckiego klubu.

Była gwiazda FC Barcelony może tym samym spotkać się z innym wielkim byłym graczem Barçy Samuelem Eto’o, z którym dzieliła katalońską szatnię w latach 2004–2008. Brazylijczyk i Kameruńczyk wspólnie mieliby stanowić o sile tureckiego zespołu, który w nadchodzącym sezonie będzie występował w najwyższej klasie rozgrywkowej w swoim kraju.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

I gdy teraz sobie przypominam, że między R10 a Zlatanem jest tylko rok różnicy to żal mi że Ronnie nie utrzymał dobrej formy do teraz, bo jego gra to nawet więcej niż magia to jest coś niesamowitego, ale jednak widać jak na takim poziomie trzeba być przygotowanym fizycznie i że imprezy niezbyt w tym pomagają.

@Patrick9Kluivert: Mimo mojej ogromnej sympatii do R10 to mimo wszystko wlasnie na tym przykladzie trzeba ogromnie docenić Ibre... Tyle lat na totalnym światowym TOPie... Nawet teraz w takim wieku Milan wyrywa włosy z ŁYSEGO Gallianiego aby go ściągnąć spowrotem ;D

@FC1899Barca: Jet na to jedna odpowiedź: Zlatan to Zlatan :)
« Powrót do wszystkich komentarzy