Ciekawostka: Jeden z moteli oferuje darmowe drinki za każdą bramkę Messiego

Majerr

17 czerwca 2015, 14:30

Sport

39 komentarzy

Na tegorocznym Copa América największą gwiazdą bez dwóch zdań jest Leo Messi. To właśnie Argentyńczyk znajduje się w centrum zainteresowania i to na jego osobie niektóre placówki turystyczne starają się opierać swoje oferty promocyjne, mające na celu przyciągnąć klientów z różnych państw.

Na oryginalny pomysł wpadł chilijski motel Fantasía, który w przypadku zdobycia bramki przez Leo Messiego oferuje swoim klientom darmowe drinki, a każde wygrane przez Argentyńczyków starcie oznacza specjalne zniżki na usługi oferowane przez motel. – W przypadku spełnienia tych warunków każdy kibic Argentyny może cieszyć się z promocji – zapewniła właścicielka motelu Joselyn Lizana.

Inną z promocji oferowanych przez motel jest losowanie szczęśliwca, który otrzyma oficjalną koszulkę reprezentacji Argentyny. W losowaniu będzie mógł wziąć każdy klient, który zachowa potwierdzenie swojego pobytu w motelu. Ciekawostką jest również fakt, że w tym motelu klienci odnajdą nietypowe nazwy pokoi takie jak: „Cárcel de Pasión” (Więzienie Namiętności), „Clinica del Deseo” (Klinika Pożądania) czy „Instituto del Sexo” (Instytut Seksu).

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Po tych nazwach nie jestem pewny czy jest to motel czy burdel

@MadafakinGuy: Na dodatek prowadzony przez kobietę. :)

@adam34689: Czyli klasyczna burdelmama :D

@MadafakinGuy: Może w artykule powinno być "motel", bo ja np. nie pomyślałem o tym, że motel to eufemizm. Serio, celna uwaga, moim zdaniem masz rację.

@MadafakinGuy: a to nie to samo ?:D

@Slepinho: Przeczytaj "Lolitę " Nabokova to zobaczysz że to nie jest ta sama rzecz, burdel jest miejscem, gdzie płaci się za usługi seksualne, a motel jest hotelem przy drodze, szczególnie popularny w USA
« Powrót do wszystkich komentarzy