Oficjalnie: Joan Laporta startuje w wyborach na urząd prezydenta FC Barcelony

Majerr

16 czerwca 2015, 21:40

Mundo Deportivo

1648 komentarzy

Potwierdziło się to, o czym informowaliśmy Was kilka godzin temu, a co zapowiedział sam Joan Laporta. Były sternik Barçy oficjalnie ogłosił, że wystartuje w lipcowych wyborach na urząd prezydenta FC Barcelony.

Laporta zamieścił na swoim kanale na YouTube wideo, na którym ogłosił podjętą przez siebie decyzję.

Witajcie wszyscy. Jak wiecie, startuję w wyborach na prezydenta Barçy. Robię to, aby sprawić, by Barça ponownie należała do wszystkich. Czuję się przygotowany jak nigdy, aby kierować klubem. Mam więcej doświadczenia. Mam swoje wady, o większości których wiecie, jednak zachowuję swoje zasady. Dla mnie Barça jest więcej niż klubem. Więcej niż klub – to deklaracja od samego początku. To model oparty na Cruyffie, La Masíi, Katalonii, Unicefie. Klub wielosekcyjny, profesjonalna organizacja, która sprawia, że ten model funkcjonuje. Podczas kampanii wyborczej z całych sił będę bronił tego projektu. Przez wiele lat otrzymywałem wsparcie od mnóstwa barcelonistów. Dziękuję wam za to z całego serca. Jest to jedna z przyczyn, dla których ponownie startuję w wyborach. Teraz nadszedł czas prawdy. Bardziej niż kiedykolwiek potrzebuję waszego wsparcia. Tę kampanię musimy przeprowadzić wszyscy razem, aby Barça znów należała do wszystkich. Dziękuję bardzo. Visca el Barça i Visca Catalunya!

Już w najbliższy poniedziałek w swojej siedzibie wyborczej Joan Laporta weźmie udział w konferencji prasowej.

Poleć artykuł

Komentarze (1648)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Laporta dbał o tradycję, jednak z finansami było gorzej. Klub ciągle spłaca dług, więc w razie wygranej Bartomeu tez nie będę płakał. Ważne, żeby klub zachował poziom sportowy.
« Powrót do wszystkich komentarzy