Neymar: Nie będę zmieniać swojej gry dlatego, że inni się złoszczą

Ola

31 maja 2015, 00:10

AS

209 komentarzy

Po zakończeniu spotkania z Athletikiem Neymar wypowiedział się na temat tego meczu. Brazylijczyk był pytany m.in. o pretensje ze strony rywali o próby ośmieszania ich w końcowych minutach.

Odczucia: „Jestem bardzo zadowolony, bardzo szczęśliwy z powodu tego wszystkiego, co zrobiliśmy i gratuluję drużynie meczu. Fizycznie jesteśmy na dobrym poziomie. Kontrola gry zawsze była po naszej stronie i musimy to kontynuować do końca”.

Bramki: „Leo jest spektakularny, to crack, dla mnie najlepszy zawodnik świata. To zaszczyt być częścią tego zespołu, w którym grają zawodnicy o takiej jakości”.

Pretensje ze strony piłkarzy Athleticu z powodu jego zwodów: „Taki jest futbol, w piłce nożnej takie rzeczy mają miejsce. To niewiarygodne. Niech się złoszczą, ale to jest mój styl gry i robię to od lat. Nie będę tego zmieniać dlatego, że inni się denerwują”.

Tryplet: „Spokojnie, zdobyliśmy dublet, ale został jeszcze tydzień. Przed nami jeszcze 90 minut”.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

ronaldinho dawniej też robił takie rzeczy i jakoś nikt sie nie złościł :) zawodnicy nie potrafią sie zachowywac jak profesjonalisci to żadne ośmieszanie poprostu umiejetnosci techniczne neymara są po to by z nich korzystał :)
« Powrót do wszystkich komentarzy