Piqué: Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z zespołu

Maciej Fudala

18 maja 2015, 12:45

Mundo Deportivo

46 komentarzy

Gerard Piqué był jednym z kluczowych elementów w układance Luisa Enrique w kończącym się mistrzowskim dla Barcelony sezonie Primera División. W jednym z wywiadów udzielonych po wczorajszym spotkaniu na Vicente Calderón Hiszpan pokusił się o krótkie podsumowanie rozgrywek.

Liga zawsze jest bardzo długa. Na przestrzeni całego sezonu mieliśmy swoje lepsze i gorsze momenty, lecz co najważniejsze udało nam się utrzymać na szczycie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ w wielkim stylu podnieśliśmy się po poprzednim, nieudanym dla nas sezonie. Jestem dumny z całego zespołu. Wygraliśmy ligę w wielkim stylu, w pełni zasłużyliśmy na tytuł”, stwierdził defensor Barçy.

Jako kluczowy moment sezonu Piqué wskazał porażkę w wyjazdowym spotkaniu z Realem Sociedad. „Mecz na Anoeta był momentem przełomowym, prawdziwym wstrząsem dla nas i punktem zwrotnym w walce o tytuł. Przegraliśmy tam w fatalnym stylu, byliśmy przygnębieni i wydawało nam się, że w tym sezonie znowu nic nie wygramy. Drużyna pokazała jednak niesamowity charakter i odporność na krytykę. Zdajemy sobie sprawę, jak niesamowitą rzecz zrobiliśmy, odwracając losy ligi i wygrywając tytuł”, podsumował.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czuję że Pique zaszalal z żoną wczoraj

@rebelniak: kto by nie zaszalal ?: D jeszcze jakby mial taka laske jak shakira to bym szalał codziennie; d

@rebelniak: Czyli trzecie dziecko w drodze :D

@rebelniak: Zrobiła mu loka loka :D
« Powrót do wszystkich komentarzy