Xavi potwierdza, że nie podpisał jeszcze żadnego nowego kontraktu

Majerr

30 marca 2015, 18:05

Weloba.es

53 komentarze

Dzisiaj w południe Xavi Hernández wylądował wraz z rodziną w Barcelonie po tym, jak przez trzy dni przebywał w stolicy Kataru Dausze, gdzie negocjował warunki swojego kontraktu z drużyną Al–Sadd.

Generał już wcześniej potwierdził w wywiadzie dla TV3, że doszedł do werbalnego porozumienia z katarskim zespołem. Dzisiaj po wylądowaniu na lotnisku w Barcelonie jeden z dziennikarzy kanału telewizyjnego La Sexta zadał Xaviemu pytanie o jego możliwe przenosiny do Kataru, na co kapitan Barçy odpowiedział: –Wciąż niczego nie podpisałem. W ciągu najbliższych dni wyjaśnię, jak będzie wyglądała moja przyszłość.

Przypomnijmy, że w mediach mówi się o tym, że zawodnik zawarł wstępną, werbalną umowę z Al–Sadd. Xavi miałby podpisać z katarskim klubem dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o jeden rok, zaś jego zarobki miałyby wynosić aż 10 milionów euro rocznie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Powiedział tak bo musiał,tak jak my musimy się pożegnać z żywą legendą.Gracias General!

Przynajmniej do tej zimy mógłby zostać z nami :<

Jak ja bardzo bym chciał, żeby Xavi zakończył karierę w Barcelonie. W tym sezonie bardzo się sprawdza. Rewelacyjnie odnajduje się w roli zmiennika - jokera. Zmniejszenie ilości minut na boisku bardzo dobrze mu zrobiła. Jeszcze w przyszłym sezonie może spokojnie grać w takiej częstotliwości i jakości jak teraz. W dodatku na wszystkich boiskach w Hiszpanii jest oklaskiwany. Jest uważany za weterana i bohatera Hiszpańskiej piłki. W szatni z pewnością filar dobrej atmosfery i równowagi. Nie wyobrażam sobie jego odejścia. To prawdziwy lider i piłkarz jednego zespołu. Nie odchodź i dalej buduj historię Kapitanie.
konto usunięte

Bardzo dobra informacja :) Zastanawiam się tylko po co te araby gadają takie głupoty, ze Xavi już jest ich zawodnikiem?!

Pogra tam z 2 lub 3 sezonu, kase zarobi I wróci do Barcelony.

Wysłużył swoje... trzeba zrozumieć, że chce sobie coś dorobić kasy...
Trzeba podziękować mu za te lata i mieć nadzieję, że zostanie u nas, przynajmniej do zakończenia zakazu transferowego.
konto usunięte

Xavi pojedzie do Kataru by szkolić się na trenera, a wróci do Barcelony jako trener.

Bardzo chciałbym, żeby został jeszcze na jeden sezon...
konto usunięte

Pójdzie w ślady Raula i pogra sobie z2 lata w tym Al-Saad.

Najważniejsze, że jeszcze niczego nie podpisał i niech tak zostanie. Barca w tym sezonie ma duże szanse na zwycięstwo w Lidze Mistrzów i mam nadzieję, że to się stanie z udziałem Xaviego. Fajnie by było, żeby teź dołączył do tego grona, które całą karierę spędziło w Barcie a jest ono wąskie.

Tu jest Twój dom i Twoja armia Generale.

Mam do was pytanie.
Jak według was będzie wyglądać 4 kapitanów w przyszłym sezonie, biorąc pod uwagę (prawdopodobne)odejście Xaviego? A może będzie tylko troje?
Proszę o wasze typy ;)

Według mnie po tym sezonie odejdzie na 100%. Wiadomo szkoda go! Ale prawda jest taka, że zwolni się miejsce dla jakiegoś młokosa który w porównaniu do Xaviego może (ale nie musi) być tylko lepszy. Może czas najwyższy pożegnać legendy klubu które prezentują słabą/przeciętną formę i zbudować zupełnie NOWY PROJEKT.

Bo jeśli mamy żyć sentymentami to proponuje przekonać Puyola aby wrócił do gry, napisać petycję do Deco aby z powrotem wrócił do footballu i przy okazji zrzucił parę kg oraz R10 za ten jego jakże cudowny uśmiech na jego twarzy.

Fajnie, że w końcu sam Xavi się do tego odniósł i zapowiedział wyjaśnienie całej sytuacji. Teraz nic, tylko czekać i trzymać kciuki, żeby chociaż został do stycznia 2016...

Xavi powinien zakończyć karierę w Barcelonie. Jak na prawdziwego Generała przystało.

To chociaz tyle dobrego jak narazie. Oby tylko nic nie podpisał i zakonczył kariere w FCB.

Jeśli zabiorą nam go po tym sezonie to niech chociaż zapłacą, bo to formalnie powinien być transfer

a u arabaów był na wakacjach

Bałagan i tyle.Niech zostanie bo Xavi jest za wielki by kończyć karierę w jakimś Al Saad...

Alves też chciał odejść a teraz chce kontrakt przedłużyć
Powiem szczerze, że w ostatnim czasie mieliśmy naprawdę całą masę bałaganu związanego z rzekomymi odejściami naszych graczy i nie wiem jak wy ale ja chciałbym w końcu poznać prawdziwe konkrety.

Tlić w sercach Cule to się mogło.... bo teraz jedyne co potrafi Xavi to utrzymać się przy piłce... NA OBECNY FUTBOL EUROPEJSKI JEST ZBYT WOLNY.

#ViscaelBarca
#VAMOSXAVI

Czy można gdzieś oglądać tą dziwną ligę?

to byłoby wolne przejście czy araby zapłacą stać ich chyba...?

Generale, armii się nie zmienia...

Może w ogóle nie podpisze. Ale zrobi jak będzie uważał. Jak już chce iść na taką emeryturę to całe szczęście, że do Kataru, gdzie nie będę go oglądał. Nie zniósłbym widoku Generała w innej koszulce.

Wierzę w Ciebie Generale! Zostań w domu, a nie tam do tych arabów... :D
konto usunięte

To co ten Arab ściemniał, że Xavi już podpisał?... A tak znowu zrodziła się nadzieja.
konto usunięte

Fajnie ale czy to coś zmieni ? Bo ja niestety w to wątpię ;/

I miejmy nadzieje,że nie podpiszę.Xavi powinien zakończyć karierę w Barcy :)