Iniesta: Czasami mam wrażenie, że ja i Xavi nie możemy wspólnie grać

Krzysztof Majewski

9 marca 2015, 10:15

Weloba.es

87 komentarzy

Andrés Iniesta jest człowiekiem oszczędnym w słowa, lecz kiedy zdecyduje się już na jakąś wypowiedź, wówczas warto słuchać tego, co ma do powiedzenia.

Wczorajszy mecz przeciwko Rayo Vallecano był czwartym spotkaniem obecnego sezonu, w którym na boisku jednocześnie przebywał Xavi z Iniestą. Z pewnością fakt tak rzadkich wspólnych występów pomocników Barçy może mocno dziwić, tym bardziej, jeżeli przypomnimy sobie, ile meczów w barwach Blaugrany oraz La Furia Roja rozegrali razem obaj piłkarze.

Co ciekawe, Xavi oraz Iniesta pojawili się na placu gry od pierwszej minuty również podczas meczu na obiekcie Rayo, Vallecas. Po zakończeniu wczorajszego starcia z drużyną z Madrytu Andrés udzielił zaskakującej wypowiedzi dotyczącej spotkań z udziałem jego oraz Xaviego: „Czasami mam wrażenie, że nie możemy grać razem. Występ u boku Xaviego to zawsze wielki przywilej”.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A ja do tej pory nie mogę przeboleć, że ZP dostał wtedy Messi a nie Iniesta który był na prawdę w kosmicznej formie i kreował grę i w Barcelonie i w reprezentacji...

załączam wymowny obrazek
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/2b/a9/c3/2ba9c39ad1de4294cd0ae45d8e34c2a9.jpg

@Vaven: Ciekawe czy już wtedy Rakitić przeczuwał, że będzie grał z Don Andresem w jednej drużynie.
« Powrót do wszystkich komentarzy