Trzej kapitanowie spotkają się jutro z Leo Messim

Łukasz Lewtak

6 stycznia 2015, 09:14

Sport

174 komentarze

Jak informuje kataloński Sport, trzej pierwsi kapitanowie FC Barcelony – Xavi, Iniesta i Busquets – spotkają się dziś rano z Leo Messim, aby poznać jego sytuację i załagodzić jego nie najlepsze stosunki z Luisem Enrique.

Drużyna chce, by Leo Messi czuł się dobrze i aby jego konflikt z Luisem Enrique się zakończył. Piłkarze są świadomi, iż Argentyńczyk jest niezbędny, by myśleć o zdobyciu jakiegokolwiek trofeum w tym sezonie. Stąd też Xavi, Iniesta i Busquets porozmawiają z nim przed jutrzejszym treningiem. Będą chcieli dowiedzieć się, co wydarzyło się w ostatnich dniach między Messim a Luisem Enrique, zakończyć wszelkie nieporozumienia i przywrócić spokój w szatni.

Przypomnijmy, że wczoraj Leo Messi nie uczestniczył w treningu otwartym z powodu dolegliwości żołądkowych. Piłkarze rozumieją, że Argentyńczyk nie mógł stawić się na zajęciach z powodu stanu zdrowia, jednak mają też świadomość, iż kibice nie byli z tego powodu zadowoleni.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

jak patrze na tych kapitanów to mi sie śmiać chcę, kiedyś to był Puyol, Valdes i te mecze El Classico, coś pięknego!

@Barceloniarz FCB: Brakuje trochę Valdesa latającego przez całe boisko, żeby powydzierać się na sędziego. Brakuje też ujęć jego radości po bramkach.
« Powrót do wszystkich komentarzy