Messi zaczął obserwować profil Chelsea na Instagramie

Daniel Olbryś

5 stycznia 2015, 20:32

Mundo Deportivo

693 komentarze

Pośrodku nawałnicy, jaką niewątpliwie jest odejście z klubu Andoniego Zubizarrety oraz informacja Puyola o zakończeniu współpracy z Barçą, kilka godzin temu pojawiła się kolejna niepokojąca dla culés wiadomość: Leo Messi zaczął obserwować profil Chelsea w serwisie Instagram.

Na swoim koncie Leo zgromadził jak dotąd 8,7 miliona obserwujących. Wśród obserwowanych przez niego drużyn znalazły się tylko trzy ekipy: Barça, Newell's Old Boys oraz właśnie Chelsea. Wiadomość ta zaowocowała setkami spekulacji, wywołując poruszenie na portalach społecznościowych wśród kibiców The Blues, którzy z chęcią ujrzeliby Argentyńczyka w barwach swojego klubu. Inną ciekawostką jest fakt, że poza oficjalnym kontem Chelsea, Leo zaczął obserwować profile dwóch zawodników, którzy występują na Stamford Bridge: Thibaut Courtois oraz Filipe Luisa.

Sama myśl o tym, że Messi mógłby dołączyć do Chelsea, wywołuje niemały entuzjazm wśród fanów The Blues i trudno się temu dziwić. Jednak José Mourinho, trener londyńczyków, zdementował informacje, jakoby był zainteresowany sprowadzeniem cracka Barçy: „Nie możemy sprowadzić tak niesamowitego zawodnika, jak Messi. Ponadto nie wydaje mi się, by Barcelona zamierzała go sprzedać", przyznał Portugalczyk.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jesli w klubie uzywaja mozgow, to go sprzedadza. Ostatni moment zeby niezle zarobic. Dokladnie tak, jak byl z Ronadinho.
konto usunięte

Nie sprzedaje sie najlepszwgo gracza w historii. Tym bardziej ze ma jeszcze sporo lat gry przed soba.
« Powrót do wszystkich komentarzy