Messi zaczął obserwować profil Chelsea na Instagramie

Daniel Olbryś

5 stycznia 2015, 20:32

Mundo Deportivo

693 komentarze

Pośrodku nawałnicy, jaką niewątpliwie jest odejście z klubu Andoniego Zubizarrety oraz informacja Puyola o zakończeniu współpracy z Barçą, kilka godzin temu pojawiła się kolejna niepokojąca dla culés wiadomość: Leo Messi zaczął obserwować profil Chelsea w serwisie Instagram.

Na swoim koncie Leo zgromadził jak dotąd 8,7 miliona obserwujących. Wśród obserwowanych przez niego drużyn znalazły się tylko trzy ekipy: Barça, Newell's Old Boys oraz właśnie Chelsea. Wiadomość ta zaowocowała setkami spekulacji, wywołując poruszenie na portalach społecznościowych wśród kibiców The Blues, którzy z chęcią ujrzeliby Argentyńczyka w barwach swojego klubu. Inną ciekawostką jest fakt, że poza oficjalnym kontem Chelsea, Leo zaczął obserwować profile dwóch zawodników, którzy występują na Stamford Bridge: Thibaut Courtois oraz Filipe Luisa.

Sama myśl o tym, że Messi mógłby dołączyć do Chelsea, wywołuje niemały entuzjazm wśród fanów The Blues i trudno się temu dziwić. Jednak José Mourinho, trener londyńczyków, zdementował informacje, jakoby był zainteresowany sprowadzeniem cracka Barçy: „Nie możemy sprowadzić tak niesamowitego zawodnika, jak Messi. Ponadto nie wydaje mi się, by Barcelona zamierzała go sprzedać", przyznał Portugalczyk.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jesli w klubie uzywaja mozgow, to go sprzedadza. Ostatni moment zeby niezle zarobic. Dokladnie tak, jak byl z Ronadinho.
konto usunięte

Nie sprzedaje sie najlepszwgo gracza w historii. Tym bardziej ze ma jeszcze sporo lat gry przed soba.
« Powrót do wszystkich komentarzy