Portugalski szkoleniowiec wykluczył możliwość transferu Leo Messiego do Chelsea. Powody podał w wywiadzie dla angielskiego programu.
„Nie mamy możliwości ściągnięcia Messiego. Obecnie działa finansowe fair play, które obliguje nas do trzymania się pewnych reguł. Nie mamy warunków do sprowadzenia fantastycznego gracza – to oczywiste – za świetną cenę”, powiedział José Mourinho w wywiadzie dla BT Sport. „Chelsea nie może sobie na to pozwolić”, dodał Portugalczyk, zapewniając, że nie zna obecnej ceny Messiego.
Kilka dni temu były kolega Argentyńczyka z zespołu, Cesc Fàbregas, przyznał, że chciałby dzielić z nim szatnię na Stamford Bridge. „Chciałbym mieć Leo u boku”, powiedział. Mimo wszystkich pojawiających się w Anglii pogłosek, Messi nie rusza się z Camp Nou.
Komentarze (99)
Mam nadzieje że ktoś zrobi mały prezencik i zajrzy obejrzeć filmik.
Fc Barcelona-Nowa Nadzieja 2015
https://www.youtube.com/watch?v=uUlE_VozWPA