Piqué: Nie sądzę, że jestem jednym z najlepszych stoperów świata

Gołąbka

31 lipca 2014, 17:33

AS

609 komentarzy

„Nie jestem jednym z najlepszych środkowych obrońców świata”, powiedział Gerard Piqué na konferencji prasowej, która odbyła się w St. George’s Park.

Chęci: „Sesje treningowe są bardzo dynamiczne i dłuższe od tych, do których byliśmy przyzwyczajeni. Sezon będzie bardzo długi i musimy zmierzyć się z wyzwaniami w jak najlepszy sposób”.

Ocena: „Zawsze, gdy nie wygrywasz ważnego tytułu, to niepowodzenie. Było blisko, ale nie osiągnęliśmy tego. Jeśli podwyższymy poziom, tytuły będą blisko. Poziom jest, ale trzeba go zwiększyć. Mamy składniki na to, by móc rozegrać bardzo dobry sezon. Wszystko zaczyna się tu, w St. George”.

Mathieu: „Jérémy bardzo dobrze się adaptuje. Na poziomie taktycznym łapie bardzo szybko. Służy mu doświadczenie w La Liga i oglądanie gry Barçy”.

Dzień wolny: „Odpoczywaliśmy w pokojach i rozegraliśmy turniej bilardowy. Wykorzystaliśmy czas, aby poznać lepiej nowe osoby. Kto wygrał turniej? Ja (śmiech)”.

Transfery stoperów: „Mathieu, ze względu na swoje cechy, może radzić sobie bardzo dobrze. Jest szybki, korpulentny, silny, wysoki, lewonożny. Taki, jakiego do tej pory nie mieliśmy. Ja nie mogę być tym, który mówi, czy ta pozycja jest już dobrze obsadzona, czy nie”.

Regularność: „Nie sądzę, że jestem jednym z najlepszych stoperów świata. Muszę to odzyskać. W ubiegłym roku mogłem to zrobić. Powrót do bycia najlepszym to wyzwanie. Z Luisem Enrique i z samym sobą jestem pewny, że będę na szczycie”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W czasach, w których Puyol go "poganiał" do gry, był jednym z najlepszych, ale w ostatnich sezonach, bez Puyola , stracił osobę, która potrafiła go solidnie opieprzyć na boisku czego skutkiem jest słabsza postawa Gerarda na boisku.. :(

@mally2009: Na takiego typa wygląda mi Enrique ,który może opieprzyć gwiazde :p

@hu8ert: Jak to mówią klin klinem, gwiazdę gwiazdą :P
« Powrót do wszystkich komentarzy