Juventus odrzuca możliwość wymiany Vidala na Alexisa

Ola

2 czerwca 2014, 12:15

Sport

64 komentarze

Opcja pozyskania Arturo Vidala w letnim oknie transferowym wydaje się coraz mniej prawdopodobna.

Jak informuje Sport Mediaset Italia, trener Juventusu Antonio Conte jasno polecił władzom klubu, by nie sprzedawać chilijskiego pomocnika. Mimo że jest to nalepszy sposób na pozyskanie środków na transfery, włoski szkoleniowiec po rozmowie z zarządem Starej Damy zablokował jakąkolwiek możliwość sprzedaży Vidala.

Co za tym idzie, mało prawdopodobna wydaje się też wymiana Vidala na Alexisa Sáncheza, o którym Conte pozytywnie wypowiadał się w ostatnim czasie. W minionych tygodniach sporo mówiło się o możliwości sprowadzenia na Camp Nou Vidala w zamian za jego rodaka i dodatkową sumę pieniędzy.

Jako że ta opcja spaliła na panewce, a Barça w ostatnim czasie stanowczo odrzucała oferty za chilijskiego napastnika, można przypuszczać, że Alexis pozostanie na Camp Nou na przyszły sezon, jeśli nie nastąpią żadne zawirowania na rynku transferowym.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sprzedajmy wreszcie Pedro i skończmy pieprzyć o odejściu Alexisa
Dokładnie

@Ian91: Zobaczymy co zagra Pedro na Mundialu a co zagra Alexis. Pedro zje Chilijczyka !!!

@Galford: Żeby jeszcze Pedro grał w Barcelonie tak jak w reprezentacji.

@Galford: Weź zmień ten avatar bo się nie da patrzeć

@Galford: A co mnie obchodzi Pedro na Mundialu ? On ma grać w klubie !!!

@Galford: Patrząc na grę Alexisa w kadrze jestem niemal przekonany, że Pedro nie będzie miał do niego startu, nawet w reprezentacji. Nie chodzi mi o to, że Pedro jest słaby, tylko, że Sanchez w kadrze to jest totalny crack. Najważniejsze żeby i Hiszpania i Chille wyszli z grupy po świetnej grze obu panów. :)

@Galford: Porównaj sobie reszte repry Hiszpanii do Chile.
« Powrót do wszystkich komentarzy