Sergio Busquets: Jeśli chodzi o tytuły, nie był to udany sezon

Łukasz Lewtak

1 maja 2014, 14:22

AS

582 komentarze

Po dzisiejszym treningu na konferencji prasowej pojawił się pomocnik Barcelony, Sergio Busquets.

Szanse w lidze: „Mamy nadzieję, inaczej byśmy nie grali. Jest ciężko, jednak wykorzystamy nasze szanse".

Czy mecz na Madrigal był najtrudniejszym, jaki przyszło mu zagrać?: „Był skomplikowany z powodu tego, co się stało. Nie przestajemy być ludźmi i mamy wspomnienia. Śmierć Tito bardzo nas dotknęła".

Czy Barcelonę faworyzuje w lidze to, że Atlético i Real zagrają w finale Ligi Mistrzów?: „Nie sądzę. Do finału pozostaje wiele dni i będą mogli odpoczywać w środku tygodnia".

Obejrzy finał?: „Nie wiem, co będę wtedy robił...".

Zaskoczenie poziomem Atlético: „Absolutnie nie. To wielka drużyna, bardzo konkurencyjna. Ma wielki głód i intensywność. Jest tu, gdzie jest, dzięki własnym osiągnięciom".

Wiara w potknęcie Atlético: „Mamy taką nadzieję. Będziemy próbować do ostatniej chwili".

Biega w tym sezonie jak nigdy wcześniej: „To zależy od meczu i od przeciwnika. W niektórych spotkaniach musiałem pokryć większe przestrzenie. Jednak nie wszystko zależy od nas. Przeciwnik również gra. Chodzi o to, żeby drużyna była razem".

Barcelonie brakuje intensywności, jaką ma Atlético?: „Atlético gra w inny sposób niż my. Nie jest on gorszy ani lepszy. Na końcu liczy się wynik".

Jakie znaczenie miała remontada z Villarrealem?: „To pomogło nam podnieść się na duchu. Jednak to spotkanie niewiele różniło się od tego z Granadą. Tutaj stworzyliśmy nawet mniej okazji, a wygraliśmy. Kiedy przegrywasz, rozpoczyna się debata, tak to jest".

Bilans sezonu: „Nie wiadomo, jak zakończy się liga, jednak jeśli chodzi o tytuły, nie był to udany sezon".

Kandydaci na trenera: „To nie nasza sprawa. Ludzie, którzy tutaj są, zasługują na szacunek do czasu zakończenia sezonu".

Czy widzi siebie jako kapitana w przyszłym sezonie?: „Jeśli wybraliby mnie koledzy, byłbym zachwycony, jednak tutaj chodzi raczej o doświadczenie, a to akurat nie jest moja zaleta".

Hiszpania - Chile: „Chile to wspaniała drużyna. Gra w innym systemie. Zawsze, gdy graliśmy z nimi, mieliśmy problemy".

Będą grać pozostałe spotkania z duchem Tito?: „On będzie z nami. Chwile spędzone z nim był niezapomniane. Oby mógł nam pomóc, jednak to my musimy wyjść i wygrać".

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Witam
Mam 2 kody z Heinekena :
1 kod: PADNAD8DWW7D2DE4
2 kod: JT34JD2AWHTM8P33

Mi nie są potrzebne, ale może ktoś jeszcze na finał skorzysta ;) I jeszcze jedna prośba. Jak ktoś wykorzysta niech napisze pod komentarzem, aby inni kibice wiedzieli, że kod został wykorzystany ;)
Pozdrawiam
konto usunięte

@michał740: nie ma jeszcze transmisji to jak wykorzystac

Możesz załadować kod wcześniej i wybrać jaki chcesz mecz ( w tym przypadku tylko finał ) i będziesz już miał transmisje zarezerwowaną. Ja tego nie wypróbowałem, ale tak jest tam napisane. Poczytaj dokładnie.
konto usunięte

@michał740: na jakiej stronie

Tutaj...

http://sport.vod.pl/liga-mistrzow

...chwilowo nie ma jednak dostępnych nowych transmisji.

http://sport.vod.pl/liga-mistrzow

Poczytaj dokładnie, zaloguj się, a jak wpiszesz kod to poinformuj pod komentarzem jaki kod wykorzystałeś, żeby ktoś sobie wziął drugi ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy