Poznaj FCBarca.com 3.0!

Redakcja

24 lutego 2014, 17:21

913 komentarzy

Po kilkunastu miesiącach prac z największą radością rozpoczynamy dzisiaj otwarte testy nowej wersji naszego portalu, nazwanej FCBarca.com 3.0, od trzeciej tak dużej zmiany w historii. Nowa odsłona serwisu to zmiany w szacie graficznej, ale także szereg nowych funkcjonalności, które ułatwią nie tylko śledzenie aktualności, ale także dyskusje z innymi użytkownikami portalu - wiele z nich to odpowiedź na liczne prośby czytelników, na przykład możliwość edycji treści komentarza czy otrzymywania powiadomienia o odpowiedź na komentarz. Listę najważniejszych zmian znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie – Poznaj nową FCBarca.com.

Dwie dostępne wersje

Rozpoczęcie otwartych testów nowej strony nie oznacza jeszcze zastąpienia starej wersji portalu. Zanim to nastąpi, chcemy przede wszystkim poznać Wasze opinie i sugestie, dlatego też między nową i starą wersją można przełączać się bez ograniczeń do momentu ostatecznego wyłączenia aktualnej wersji i pozostawienia FCBarca.com 3.0. Najważniejsze jest to, że nowa i aktualna wersja działają równolegle, a to oznacza, że zmienia się tylko wygląd i funkcjonalność. Artykuły, komentarze, mecze czy wszystkie inne informacje dostępne na stronie są pozyskiwane z tego samego miejsca.

Wasz głos się liczy!

Od samego początku istnienia powtarzamy, że FCBarca.com to portal tworzony przez kibiców, dla kibiców. Wasze zdanie jest dla nas niezwykle cenne, ponieważ to Wy codziennie nas odwiedzacie i chcemy, by korzystanie z portalu było wygodne, łatwe i przyjemne. Z tego powodu FCBarca.com 3.0 będzie dostępna początkowo w wersji testowej przez okres około trzech miesięcy. W tym czasie chcemy zapoznać się z Waszymi sugestiami, poprawić nawet najdrobniejsze niedoskonałości, które mogły umknąć nam w trakcie procesu tworzenia nowej strony, a także wcielić w życie pomysły społeczności.

Aby ułatwić zbieranie opinii i dyskutowanie na ich temat, udostępniamy Wam narzędzie o nazwie UserVoice, gdzie każdy z Was może przesłać nam swoją sugestię, zagłosować na istniejący pomysł lub dołożyć komentarz. Tam będziemy także informować o wszelkich zmianach i zaakceptowanych pomysłach. Aktualnie znajdują się tam dwa pomysły, które jeszcze nie doczekały się realizacji.

Mamy nadzieję, że FCBarca.com 3.0 przypadnie Wam do gustu i wspólnymi siłami sprawimy, że portal FCBarca.com w dalszym ciągu pozostanie najlepszą stroną o FC Barcelonie w Polsce. Gorąco zapraszamy do odkrywania nowości, które dla Was przygotowaliśmy.

Ankieta

Jak oceniasz nową wersję FCBarca.com w skali 1-6 (1 - słaba, 6 - świetna)?

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A w jaki sposób się przełączyć z powrotem na starą wersję ?
« Powrót do wszystkich komentarzy