Milla: Jeśli Iniesta czuje się dobrze, jest decydującym zawodnikiem

10 lutego 2014, 18:30

Marca

22 komentarze

Były piłkarz Barcelony i Realu Madryt Luis Milla ocenił aktualną dyspozycję Leo Messiego i Andrésa Iniesty. Trener rozpoczął od oceny wczorajszego pojedynku Blaugrany z Sevillą.

- Widziałem dobrą Barçę, trudno jej było złapać rytm, grała z silną drużyną, która dobrze weszła w mecz i która ma interesujących zawodników, przede wszystkim Rakiticia, jednak gdy Barcelona strzeliła gola na 1:1, mimo że ze spalonego, przejęła już kontrolę nad pojedynkiem i w drugiej połowie zagrała o wiele lepiej niż w pierwszej - podsumował wczorajsze spotkanie Milla.

Hiszpan chwalił także Andrésa Iniestę. - Po przejściu problemów fizycznych to normalne, że wchodzi się do drużyny krok po kroku. Wczoraj jego gra była widoczna szczególnie w drugiej połowie, podobnie jak w przypadku całego zespołu. Widziałem dobrego Iniestę. Jeśli czuje się dobrze, jest decydującym zawodnikiem. Jego obecność dodaje drużynie świeżości. To piłkarz, który ma grę pod kontrolą.

Luis Milla przeanalizował także grę Leo Messiego. - Kiedy masz znaczącą kontuzję, która powoduje długą przerwę w grze, a on nie jest przyzwyczajony do takich przerw, to potem trzeba stopniowo łapać właściwy rytm. Patrząc na wczorajsze spotkanie, wiele go kosztowało strzelenie pierwszej bramki, jednak to decydujący zawodnik. To piłkarz, którego Barcelona teraz potrzebuje. W trudnych momentach, jakie się przytrafią, Messi zaznaczy swoją obecność. Zawsze tak było. Myślę, że wraz z biegiem spotkań będzie coraz lepszy i decydujący dla swojego zespołu.

a obiecywał po przedłużeniu kontraktu że będzie dawał z siebie więcej niż dotychczas i potwierdził to grą na boisku :D

Iniesta to fenomen. Zawsze ten piłkarz mi się podobał

Zgadza sie. Iniesta to decydujacy zawodnik. To on wnosi ta swiezosc i napedza gre. Nie szuka na sile dryblingow, chociaz potrafi minac przeciwnika bez wiekszego trudu. Mam nadzieje, ze z kazdym meczem bedzie gral coraz lepiej, bo nie wyobrazam sobie Barcy bez niego:)

co to go obchodzi

Iniesta zagrał świetne spotkanie, z łatwoscią wygrywał pojedynki 1v1 z pilkarzami Sevilli, w koncu bylo widać ten luz w jego grze, widać, że brakowalo mu tego!

a dzisiaj właśnie pisałem o Leo i Inieście:)
oni potrafią to czego nikt nie potrafi chociaż Xavi kiedyś grał jak Iniesta
dla mnie nie ma lepszych piłkarzy od tej trójki(chodzi o tego dawnego Xaviego):)

Jest Iniesta jest zwyciestwo.Zaden Cesc czy Xavi nie osiagneli nigdy poziom Iniesty.tyle w temacie

Tak jak zawsze twierdziłem Iniesta jest podstawowym graczem pierwszego składu, który daje dużo drużynie - kreuje grę, tworzy miejsce, asystuje, a nawet uderza. Wczoraj to udowodnił.

Sebek Mila by sie przydał do Barcelony. Może nie jest jakiś super szybkim zawodnikiem, ale takiego przeglądu pola nie ma nikt. Na ostatnie minuty by wchodził by minimalnym prowadzeniu.

Fabregas i Iniesta- muszą zagrać razem z City. Prawda, Tato?

Iniesta wczoraj pokazał trochę magii ;) jego kontrola nad piłką jest genialna mija 2-3 piłkarzy jak tyczki . oby forma całej drużyny byla najwyższa na najważniejsze mecze . VeB!

Myślałem że chodzi o Sebastiana Mile.

Pytanie z innej beczki.Czy ktoś kupował bilet na mecz lub inna impreze przez VIAGOGO ?