Kibice i socios mogą już nabyć bilety na otwarty trening

Ola

29 grudnia 2012, 20:13

Mundo Deportivo

20 komentarzy

Od tego piątku wszyscy socios i kibice Barcelony, którzy chcą 4 stycznia obejrzeć tradycyjny otwarty trening pierwszego zespołu, udali się do kas, aby odebrać wejściówkę, która umożliwi im zobaczenie z bliska największych piłkarskich gwiazd.

Wejściówki na to wydarzenie, które ma miejsce każdego roku na początku stycznia na Miniestadi, będą sprzedawane aż do 3 stycznia w cenie 5 euro dla tych, którzy nie posiadają karty członkowskiej.

Dla socios wejście jest darmowe, ale każdy z nich musi odebrać bilety z wyprzedzeniem (maksymalnie 3 wejściówki na jedną kartę członkowską). 4 stycznia, w dzień treningu, otwarte będą kasy numer 9 i 14 przy wejściach na Camp Nou, gdzie socios będą jeszcze mogli dostać swoje bilety.

Piłkarze odbędą tradycyjną sesję treningową, a następnie, zgodnie z inną tradycją, odwiedzą szpitale, gdzie rozdadzą zabawki i pozdrowią chore dzieci w ramach kampanii Un sueño por un regalo (Marzenie za prezent - przyp. red.) realizowanej przez Fundację FC Barcelony.

Fundacja stara się także, by tysiące dzieci, które mają problem z poruszaniem się i niepełnosprawnością, mogły zajmować wydzielone miejsca po bokach murawy Miniestadi, aby być bliżej gwiazd.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

4 stycznia mam urodziny. Miły prezent by był. :)
« Powrót do wszystkich komentarzy