Lennon: Jesteśmy bohaterami, wygraliśmy z najlepszą drużyną świata

Looky

8 listopada 2012, 12:02

Sport/goal.com

111 komentarzy

Po zwycięstwie z Barceloną. trener Celticu, Neil Lennon, szalał ze szczęścia. Dwie bramki dały Szkotom prowadzenie 2:0 i choć w końcówce odpowiedział Messi, na wyrównanie nie starczyło już czasu.

- To jeden z najwspanialszych momentów w moim życiu. Przeżyłem piękne chwile jako piłkarz, ale bez wątpienia ten wieczór był najważniejszy w moim życiu. Ta wygrana to jeden z najwspanialszych momentów w historii klubu. Zapisze się on na kartach naszej historii. Moi piłkarze są bohaterami, wygrali z najlepszą drużyną świata - powiedział.

- Można mówić o strategii, ale futbol to zawodnicy. To od nich wszystko zależy, od tego czy dobrze wykonają rzut rożny, czy dobrze strzelą.

- Aby wygrać z Barçą, twój bramkarz musi być fantastyczny. Musisz mieć także szczęście - Barcelona trafiła w końcu w poprzeczkę i słupek.

- Różnica między mną a Tito Vilanovą jest taka, że on może kupić Cesca Fàbregasa i Davida Villę, a ja biorę Tony'ego Watta, 18-letniego piłkarza kupionego za 50 tys. funtów z klubu, który nazywa się Airdire.

- Trzeba cieszyć się tą chwilą i muszę powiedzieć, że to jest Celtic. To była wielka europejska noc.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dodam jeszcze, że według mnie, byli by bohaterami gdyby wygrali z Barca grając otwarty futbol. A nie wieszając 11 zawodników na poprzeczce bramki...
« Powrót do wszystkich komentarzy