Maxwell został okradziony

Adek

30 grudnia 2011, 00:58

Sport

102 komentarze

Maxwell padł ofiarą kradzieży, złodzieje włamali się do jego domu. 

Brazylijczyk był jednym z nieobecnych na pierwszym treningu Barcelony po przerwie świątecznej. Obrońca Dumy Katalonii wrócił do Barcelony, tak jak było to przewidziane, ale gdy otworzył drzwi do swojego domu od razu zobaczył, że coś jest nie tak.

Szybko zdał sobie sprawę, iż do jego posiadłości włamali się złodzieje, którzy wykorzystali moment, gdy zawodnik wyjechał do Brazylii. Podczas pobytu Maxwella w swojej ojczyźnie, złodzieje mogli spokojnie spłądrować cały dom i zabrać wszystkie wartościowe przedmioty, które tam znaleźli.

Jedną z pierwszych rzeczy jaką zrobił Maxwell był telefon do Pepa Guardioli i przedstawienie zaistniałej sytuacji. Pep nie zawahał się ani chwili i pozwolił swojemu podopiecznemu na opuszczenie dzisiejszych zajęć, aby piłkarz miał czas na załatwienie całej sprawy. Maxwell powróci do treningów w piątek.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Maxwell pewnie biedy nie klepie, i pewnie miał ubezpieczenie , które zabezpieczało go od włamania. Odnosząc się jeszcze do linku, który wstawił Danio66 uważam, że cały problem w Realu tkwi w jego trenerze. Jak pamiętam parę lat temu to zawodnicy Realu i Barcy byli bardziej zżyci z sobą i była pełna kultura, a teraz przez większość piłkarzy Realu przemawia taka nienawiść, nie sportowa agresja co nie pozwoli im nigdy wygrać z Barca. Mourinho rozwala ten klub.
« Powrót do wszystkich komentarzy