Khedira: Porażka z Barceloną naruszyła nasze ego

Żwirek

28 grudnia 2011, 21:12

Sport

58 komentarzy

Zawodnik Realu Madryt, Sami Khedira, powiedział, że porażka w meczu z Barceloną była ciosem dla drużyny.

Pomocnik Królewskich niedawno oświadczył na łamach dziennika As, że pominięcie go przy ustalaniu składu na Gran Derbi, było dla niego "wielkim rozczarowaniem, ponieważ przed meczem cały tydzień pracowałem intensywnie, żeby wystapić w tym spotkaniu. Ale takie sytuacje się zdarzają i musisz je zaakceptować".

Jednak, Niemiec dalej bronił Mourinho. "Moje zdanie o nim pozostało niezmienne. To on podejmuje decyzje przy ustalaniu składu". Następnie Khedira odniósł się do meczu z Barçą i nie bał się powiedzieć, że ta porażka miała wpływ na "na nastrój zespołu i jego ego". Dalej nie mogę znaleźć wytłumaczenia. Każdy, łącznie z nami, oczekiwał zwycięstwa, więc tym bardziej porażka boli. Ale przecież prezentowaliśmy najlepszy futbol tej jesieni, pokonując ciężkich przeciwników i mając na koncie 15 zwycięstw. Możemy wygrać każdy tytuł. Tym razem nie zadowolimy się Pucharem Króla, chcemy wygrać jeszcze większe trofea.

Khedira, który bardzo intensywnie trenował przez ostatnie dwa tygodnie, ma nadzieję, że uda mu się powrócić do wyjściowego składu, a zapytany o możliwość odejścia odpowiedział: "Chcę zostać tutaj na długi czas".

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

persing-o pucharze Madrytu :)
« Powrót do wszystkich komentarzy