Analiza taktyczna Gran Derbi cz. II

Rozwad

14 grudnia 2011, 16:27

19 komentarzy

Po przedstawieniu analizy taktycznej Gran Derbi w wersji pisemnej opracowanej przez Zonalmarking, dziś prezentujemy omówienie aspektów taktyczych w meczu Barcelony z Realem Madryt (3:1) w wersji multimedialnej.

Podczas siedmiominutowego filmu allasFCB2 przedstawia podstawowe czynniki, które wpłynęły na zwyciestwo FC Barcelony. Oczywiście autor wielką wagę przykłada do zmiany taktycznej, na którą Pep Guardiola zdecydował się w dwudziestej minucie spotkania. Za polską wersję napisów oraz omówienie taktycznego zwycięstwa Guardioli nad Mourinho odpowiada Rozwad.

Analiza taktyczna Gran Derbi w wersji filmowej! [KILK!]

[Jeśli nie widzisz napisów, naciśnij "CC". W celu lepszej przejrzystości napisów zaleca się przejście następującej procedury: CC -> Ustawienia -> Tło -> Czarny (kolor tła). Miłego oglądania!]

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Genialne!!!

pokazania analizy*

Bardzo w ciekawy sposób pokazana analiza gry w drugiej połowie każdy na własne oko (kto oglądał mecz), to było widać, że Sergio cofał się do defensywny zaś Alvesa praktycznie nie było, bo grał to co najbardziej według mnie to co lubi, włączać się do ataku i kończyć częstymi dośrodkowywaniami (czasami wracał, ale to Puyol był na jego pozycji zastępując go)

Bardzo fajnie wszystko opisane.Super video!

Super filmik

Nie umiem uwierzyć w to, że ten wielki Mourinho nie wie co się dzieje podczas meczy z drużyną którą prowadzi trener o stażu 4 letnim, a jedyną jego możliwością jest ustawienie autobusu i liczenie na szczęście.
Ten mecz dobitnie to pokazał, Mourinho był przygotowany na takie ustawienie, ale Guardiola był przygotowany na przygotowanie Mourinho ;)

No i już nikt nie powie, że Barca jest ograniczona do swojego stylu gry.

Pep ma taka taktyke, ze Real w meczach z Barca lezy i kwiczy.

wcześniej nie zauważyłem, że przy trzeciej bramce to Fabregas odebrał Realowi piłkę ;)

momentami to wyglądało na 3-6-1 nie 3-4-3 :P

Świetny film i świetna taktyka. Dzięki

Wciskam ale jest napisane,że napisy są niedostępne

diament007
[Jeśli nie widzisz napisów, naciśnij "CC". W celu lepszej przejrzystości napisów zaleca się przejście następującej procedury: CC -> Ustawienia -> Tło -> Czarny (kolor tła). Miłego oglądania!]

Są napisy ale po angielsku a polskich nie ma

Ale to było dobre :))

faktycznie, Guardiola nie musiał się wysilać żeby pokonać Mou =P

Dziękujemy Autorowi.

Znakomicie to wszystko pokazał:)

Geniusz w czystej postaci :)