Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Kalendarz sezonowy FC Barcelona 2011/2012 już dostępny!

 7 października 2011, 22:41

 Redakcja

Z największą przyjemnością informujemy, że kalendarz sezonowy FC Barcelona 2011/2012 jest już dostępny w sprzedaży!

Mimo, że sezon 2011/2012 rozpoczął się już chyba na dobre, bo na pozycji lidera ligi hiszpańskiej znajduje się już odpowiednia drużyna, kalendarz sezonowy FC Barcelona staje się dostępny od ręki dla wszystkich kibiców! Każdy może go mieć nawet w ciągu 2 dni, zwłaszcza, że towarzyszyć on będzie przed długie miesiące – w drodze po kolejny triumf w La Liga!

 

To kolejny wyjątkowy projekt Fan Club Barça Polska oraz FCBooks.pl. O jego unikalności świadczy fakt, iż jest to pierwszy w Polsce piłkarski kalendarz sezonowy! Nie jest to jednak zwykły kalendarz – zawiera bowiem najlepsze zdjęcia piłkarzy FC Barcelony i nie tylko! Przejrzyste kalendarium z pewnością będzie służyło każdemu kibicowi przez cały rok pełny emocji. Emocji w barwach blaugrana! Warto dodać, że w kalendarium zaznaczone są wszystkie spotkania FC Barcelony w sezonie 2011/2012, wraz z przeciwnikiem oraz stadionem na którym rozgrywany jest mecz. Poza La Liga, kalendarz zawiera także informacje o terminarzach Ligi Mistrzów oraz Pucharu Króla! Tym razem nikomu już nie zdarzy się zapomnieć o meczu lub zastanawiać się czy gramy na wyjeździe, czy na Camp Nou. A dla tych najbardziej wymagających… nie zabrakło nawet zaznaczonych urodzin zawodników Barçy!

Kalendarz jest duży, bo aż 48x33cm, w układzie poziomym, zawiera 14 obracanych kart (12 kalendariów, okładka + tył), wykonany jest w najwyższej dostępnej na rynku jakości, w pełnym kolorze, na papierze kredowym. Znakomicie sprawdzi się czy to domu nad biurkiem, w pracy, czy wszędzie tam, gdzie chcielibyśmy, by sami zawodnicy przypominali nam przez cały sezon o najważniejszych rozgrywkach w tym roku.

Kalendarz sezonowy FC Barcelona:

Wydawca: FCBPolska, FCBooks.pl

Wymiary: 48x33cm

Papier: kredowy, najwyższa jakość, full kolor

Kalendarium: 12 miesięcy ze wyjątkowymi zdjęciami + okładka + tył

Terminarz: La Liga, Liga Mistrzów, Puchar Króla

Sezon: 2011/2012

Koszt: 44,00 zł

Dodatkowo: metryczki zawodników!

Kalendarz jest już dostępny! Koszta wysyłki uwzględnione są po wybraniu odpowiedniej opcji (poczta lub kurier). Kalendarze można zamawiać jedynie poprzez stronę FCBooks.pl, korzystając ze specjalnego sklepiku.

Kliknij, aby zamówić kalendarz sezonowy FC Barcelona!

Osoby, które jako sposób wysyłki wybiorą przesyłkę kurierską otrzymają paczkę już następnego dnia po nadaniu! Im szybciej zatem zamówisz swój nowy kalendarz, tym prędzej zawiśnie on w odpowiednim miejscu!

Pragniemy przypomnieć, iż Redakcja FCBarca.com wspiera działania FCBPolska i FCBooks.pl i jest oficjalnym patronem wydawniczym kalendarza.

Więcej informacji uzyskasz na stronie www.FCBooks.pl lub pisząc na adres sklep@fcbooks.pl

Aktualności dotyczące nowości wydawniczych pojawiają się także na Facebooku FCBooks.pl.

 

Tagi:

Inne

Udostępnij:

Gorące tematy