Piłkarze bawili się na koncercie Shakiry (wideo)

Rozwad

30 maja 2011, 15:57

38 komentarzy
Mistrzowska fiesta nie zakończyła się na Camp Nou. Wielu piłkarzy udało się na Stadion Olimpijski na koncert Shakiry, by kontynuować zabawę. Piqué, Xavi, Villa, Bojan, Pedro i Busquets nawet zatańczyli na scenie razem z piosenkarką.

Shakira rozpoczęła koncert trochę spóźniona, wyszła na scenę dopiero piętnaście po jedenastej i przywitała wszystkich: "Witam Barcelona! To jest taki dzień, w którym trzeba dużo świętować. Tu jest mój dom!". Piętnaście minut później zaprosiła na scenę zawodników Barcelony.

W czasie piosenki 'Whenever, Wherever', Kolumbijka wywołała na scenę Gerarda Piqué i obdarzyła go pocałunkiem. Następnie na scenie pojawili się Xavi, Villa, Pedro, Bojan i Busquets. Na koncercie byli obecni też Valdés czy Abidal oraz Pep Guardiola, Tito Vilanova i Manel Estiarte, ale oni woleli pozostać w cieniu.

Po wejściu na scenę sześciu piłkarzy Barçy, piosenkarka powiedziała: "Teraz będziemy ruszać biodrami" i zawodnicy starali naśladować ruchy Shakiry. Publiczność zaczęła śpiewać na cześć Barcelony: "Olelé, olalá, ser del Barça és, el millor que hi ha"!. W dalszej części koncertu, już bez Barcelonistów na scenie, Shakira zmieniała teksty piosenek, jak na przykład w utworze 'Loca' zaśpiewała: "Estoy loca por mi Piqué!" (pol. Zwariowałam dla mojego Piqué).

Przed zamknięciem całego koncertu utworem 'Waka, waka', Shakira powiedziała: "Gratulacje dla Barçy, to najlepszy zespół na świecie". Zaś po całym fantastycznym koncercie, kolumbijska supergiwazda ponownie zwróciła się do publiczności wykrzykując: "Visca el Barca!", co powtarzało się również kilka razy wcześniej podczas trwania imprezy.

Film z tańca piłkarzy Barcelony[źródło: Mundo Deportivo/Sport]

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zgodze sie z tymi wypowiedziami powyzej ;p tez mysle ze jakby Dani byl to pokazalby jak sie tanczy ;p ale nie ma co chlopaki wywijali ;PP
« Powrót do wszystkich komentarzy