Marca: Sergi Roberto nie czeka już na Barcelonę i prowadzi negocjacje z innymi zespołami

Grzegorz Skowronek

10 czerwca 2024, 14:45

Marca

27 komentarzy

Fot. Getty Images

Przyszłość Sergiego Roberto wciąż nie jest znana. Według najnowszych doniesień, wychowanek klubu i jeden z kapitanów obecnego zespołu, najprawdopodobniej nie przedłuży wygasającego kontraktu z Barceloną. Hiszpański pomocnik nie chce dlużej czekać na stanowisko klubu i już rozpoczął rozmowy z innymi drużynami.

Kilka tygodni temu przedłużenie umowy Sergiego Roberto z Barceloną wydawało się kwestią godzin i było niemal pewne, że spędzi on kolejny sezon w Katalonii. W ostatnich dniach sytuacja się jednak odwróciła i według Marki, źródła, które są blisko rozmów piłkarza z klubem oceniają prawdopodobieństwo odejścia Sergiego Roberto na 90%.

Problemem nie jest kwestia finansowa, ponieważ hiszpański pomocnik jest skłonny kontynuować grę dla Barçy, obniżając swoje wynagrodzenie. Joan Laporta i Hansi Flick również na niego liczą. Główną przyczyną zmiany sytuacji jest to, że klub poprosił piłkarza, aby ten poczekał do sierpnia. Wtedy w klubie będzie wiadome, czy jest miejsce w limicie płac, aby móc zarejstrować go w drużynie. Wobec tego, Sergi Roberto który jest w Barcelonie od 2006 roku, zaczął wysłuchiwać innych propozycji, które pochodzą w różnych kontynentów.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tez kurde czekać musi do sierpnia, a potem nie znajdzie klubu żadnego i co będzie grać dla Barcy B cały sezon, jaki tam on by nie był jest to nasza w jakimś stopniu Ikona/Legenda (chodzi mi tutaj o spędzony czas w klubie 18 lat to nie jest mało) i traktują go jak na jakimś targowisku...

@togi3222 to nie jest DPS, tylko klub który ma walczyć o wszystkie trofea! Przez takie właśnie cackanie i glaskanie jesteśmy gdzie jesteśmy, czyli w dup...! Oczywiście ładnie pożegnać trzeba i podziękować, ale nie trzymać w klubie za zasługi.
« Powrót do wszystkich komentarzy