Hansi Flick: Filozofia klubu jest podobna do mojej, posiadanie piłki i futbol ofensywny to są rzeczy, które kocham

Grzegorz Skowronek

29 maja 2024, 15:02

X: FC Barcelona

30 komentarzy

Fot. Getty Images

Hansi Flick po podpisaniu kontraktu udzielił krótkiego wywiadu dla klubowych mediów. Poniżej pełna wypowiedź nowego trenera Barcelony, która została zamieszczona na oficjalnym profilu klubu na portalu X.

- Po pierwsze chciałbym podziękować każdemu, kto był w to zaangażowany. To wielki zaszczyt i spełnienie marzeń móc podpisać kontrakt z Barceloną, pracować dla tego wspaniałego klubu i jestem szczęśliwy, że możemy zaczynać. Po pierwsze, klub jest naprawdę niewiarygodny, każdy w tym klubie kocha Barcelonę i daje z siebie wszystko, żeby klub osiągnął sukces. Filozofia klubu jest podobna do mojej, posiadanie piłki i futbol ofensywny to są rzeczy, które kocham i będziemy nad nimi pracować. Barcelona posiada jedną z najlepszych akademii na świecie i ma dobrą mieszankę piłkarzy doświadczonych i młodych, utalentowanych zawodników. Musimy ich rozwijać, to nasze zadanie i musimy pracować razem z Deco i prezydentem Laportą. Bardzo istotna jest dla mnie praca zespołowa, musimy być w tym razem i zajmować się rzeczami, na których się skupiamy. Jestem bardzo zadowolony, że robię to z tymi ludźmi. Wygrałem kilka trofeów z Bayernem Monachium i mój głód wygrywania trofeów jest bardzo duży. Chcę podążać tą drogą z Barceloną. Myślę, że razem możemy wiele osiągnąć.

- Hola Culés, chcę zacząć tę przygodę razem z wami! Będzie dla mnie naprawdę ważne, abyście nas wspierali. To również bardzo ważne dla drużyny. Myślę, że wspólnie możemy dużo osiągnąć, z tą niesamowitą drużyną. Visca el Barca!

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Na bank kazali mu to powiedzieć. Flick im nie pasował, bo nie miał DNA, ale nie mieli wyjścia to chociaż kazali mu coś takiego wydukać ;DD

@Alan_fcbfan ta kazali może to jest jeszcze wygenerowane przez AI

@Barcaa12 To było prześmiewczo napisane, z uwagi na to, że Flick to raczej niemiecka szkoła footballu, a jednak znów gdzieś w wypowiedzi jest zahaczane o tą mityczną barcelońską filozofie, a jak wiemy to słowo na przemian z DNA jest tutaj mocno nadużywane. Więcej dystansu.
« Powrót do wszystkich komentarzy