Sport: Joshua Kimmich nie akceptuje oferty Barçy

Dawid Lampa

27 maja 2024, 09:00

Sport

39 komentarzy

Fot. Getty Images

Sezon zakończony, a to oznacza, że będziemy teraz zalewani coraz większą ilością plotek transferowych. Dziś, dzięki Sportowi, dowiadujemy się, że Joshua Kimmich nie akceptuje oferty, która pochodzi od Barcelony z powodu różnych oczekiwań finansowych.

Joshua Kimmich miał być priorytetowym wzmocnieniem dla Xaviego i takim też jest dla Hansiego Flicka. Niemiecki piłkarz spotkał się z trenerem już w Bayernie, a także w reprezentacji Niemiec. Temat przyjścia Kimmicha do Barcelony porusza hiszpańskie media już od dłuższego czasu, a sam klub z Bawarii jest gotowy pozbyć się zawodnika latem. Nowym trenerem trzeciej drużyny Bundesligi ma zostać Vincent Kompany, który w tym sezonie spadł z Premier League z Burnley. Ciężko powiedzieć, czy jest to szkoleniowiec, który przekona Joshuę Kimmicha do pozostania.

Jeśli chodzi o ofertę Barçy, to, według źródeł Sportu, miała ona być niższa niż 19.5 miliona euro brutto/rok, które na ten moment zarabia niemiecki pomocnik. Kontakty między stronami są zaawansowane, ale negocjacje miały stanąć w miejscu właśnie przez to, że życzenia Kimmicha, co do zarobków różnią się od oferty złożonej przez kataloński klub.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wiek i forma zawodnika nawet nie jest blisko 20 mln euro. Ok jeśli przyszedłby za darmo, lecz w obecnej sytuacji koszt zakupu plus wysokie wynagrodzenie jest nie adekwatne do wartosci zawodnika
« Powrót do wszystkich komentarzy