Sport: Joshua Kimmich nie akceptuje oferty Barçy

Dawid Lampa

27 maja 2024, 09:00

Sport

39 komentarzy

Fot. Getty Images

Sezon zakończony, a to oznacza, że będziemy teraz zalewani coraz większą ilością plotek transferowych. Dziś, dzięki Sportowi, dowiadujemy się, że Joshua Kimmich nie akceptuje oferty, która pochodzi od Barcelony z powodu różnych oczekiwań finansowych.

Joshua Kimmich miał być priorytetowym wzmocnieniem dla Xaviego i takim też jest dla Hansiego Flicka. Niemiecki piłkarz spotkał się z trenerem już w Bayernie, a także w reprezentacji Niemiec. Temat przyjścia Kimmicha do Barcelony porusza hiszpańskie media już od dłuższego czasu, a sam klub z Bawarii jest gotowy pozbyć się zawodnika latem. Nowym trenerem trzeciej drużyny Bundesligi ma zostać Vincent Kompany, który w tym sezonie spadł z Premier League z Burnley. Ciężko powiedzieć, czy jest to szkoleniowiec, który przekona Joshuę Kimmicha do pozostania.

Jeśli chodzi o ofertę Barçy, to, według źródeł Sportu, miała ona być niższa niż 19.5 miliona euro brutto/rok, które na ten moment zarabia niemiecki pomocnik. Kontakty między stronami są zaawansowane, ale negocjacje miały stanąć w miejscu właśnie przez to, że życzenia Kimmicha, co do zarobków różnią się od oferty złożonej przez kataloński klub.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Lepiej poszukać kogoś młodego za mniejsze pieniądze w wieku max 27 lat

@Czarny_ck czyli np kogo ?
Komentarz usunięty przez użytkownika

wwwweeeell" contenteditable="false">@Pawwwweeeell może spróbować ściągnąć onane z Evertonu, może ndidi któremu kończy się kontrakt. Na głośne nazwiska nas raczej nie stać jeśli sami nie sprzedamy. Albo postawić na swoich casado, Bernal, prim
« Powrót do wszystkich komentarzy