Barça żegna Xaviego wzruszającym filmikiem [WIDEO]

Mateusz Doniec

27 maja 2024, 07:00

YT: FC Barcelona

9 komentarzy

Fot. Getty Images

Xavi Hernández poprowadził Barceloną w meczu z Sevillą na Pizjuán po raz ostatni. Z tej okazji klub przygotował dla niego wzruszający filmik na pożegnanie, wspominając pracę trenera przez ostatnie 2,5 roku.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szczególne podziękowania za dwa trofea zdobyte w poprzednim sezonie i powodzenia w dalszej pracy zawodowej.

Xavi musi zdobyć doświadczenia i wzmocnić personalnie swój sztab,
W tym sezonie było naprawdę mało meczy dobrych, można wymienić zwycięskie z Betisem, Getafe, Atletico, psg, przegrane z realem ligowe, do czerwonej kartki w rewanżu z PSG oraz w fazie grupowej LM z Belgami ten pierwszy.
Niestety ponad 50 % meczy było bardzo ciężkich dla widza, kibica Barcy

Xavi nie przyszedł tutaj dla kasy czy kariery. To jest piłkarz który barwy klubowe ma w sercu i chciał coś dobrego zrobić w tym klubie. Uważam że tak źle to nie wyglądało. Jak na takie warunki pracy jakie mu Laporta stworzył. Życzę mu najlepiej w życiu osobistym czy na boiskach w pracy trenera.

Będzie kompilacja czerwonych kartek i "błyskotliwych" wypowiedzi na konferencjach prasowych?

No trochę się działo. Szkoda takiego końca. Co przed nami?
Natomiast przykre jest to jak się ludzie odwracają. Kiedyś dzień po meczu było ponad 200 osób wystawiających oceny na stronie. Dzisiaj trzydzieści kilka :(

Zrobił swoją robotę, wprowadził młodych i przynajmniej na początku sprawiał, że znowu chciało się oglądać mecze Barcy. Niech mu się wiedzie jak najlepiej, a my czekamy na powiew świeżości w taktyce i mówimy do zobaczenia :)