Daily Mail: Pep Guardiola zamierza odejść z Manchesteru City po następnym sezonie

Mateusz Doniec

26 maja 2024, 22:05

Daily Mail

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak informuje Jack Gaughan z Daily Mail, oczekuje się, że latem przyszłego roku Pep Guardiola opuści Manchester City. Katalończykowi, który dołączył do klubu osiem lat temu, pozostało 12 miesięcy kontraktu, który według źródeł będzie jego ostatnim na Etihad Stadium.

Według Daily Mail Manchester City daje Guardioli przestrzeń do podjęcia ostatecznej decyzji w sprawie swojej przyszłości i chce, aby przedłużył kontrakt, ale władze klubu obawiają się jednak, że sezon 2024/25 będzie jego ostatnim. Sam Guardiola niedawno przyznał, że jest bliżej odejścia.

W City rozpocznie się zatem poszukiwanie następcy. Najczęściej wymienianym kandydatem jest obecnie Míchel z Girony, a także Julian Nagelsmann i Xabi Alonso oraz podziwiany przez samego Guardiolę Roberto De Zerbi, który jednak może objąć inny klub już tego lata.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Na 10 lat wygrał 1 raz LM. Gdyby to się zdarzyło w Barcelonie to prasa żyć mu by nie dala, a na tym forum wszystkie trollem typu fabregas, volt, Korn, itd. by go po drugim sezonie zwalniały, a zwłaszcza gdyby jeszcze raz wyraził swoją opinię o Lewandowskim, gdy kilka lat temu stwierdził że to jedna z najlepszych klasycznych 9 w historii...

@BISHBASHBOSH taaa, 1LM tylko co poza tą 1LM wtedy wygrał? Ile lig wygrał? Ile pucharów Anglii? Ale co do naszych naczelny co trolli to się zgadzam :D
« Powrót do wszystkich komentarzy