Michał Probierz: Barcelona była w katastrofalnej formie, a Lewandowski po prostu starał się to podnieść

Dariusz Maruszczak

21 maja 2024, 23:27

TVP SPORT

16 komentarzy

Fot. Getty Images

Michał Probierz udzielił wywiadu Jackowi Kurowskiemu w TVP Sport, w którym zabrał głos na temat Roberta Lewandowskiego. Selekcjoner reprezentacji Polski nie zamierza krytykować napastnika za jego postawę w Barcelonie, a wręcz wyraził się negatywnie na temat katalońskiej drużyny.

- Nie zgodzę się z twoją opinią, że [ten sezon Lewandowskiego – przyp. red.] był nie najlepszy, bo jest najlepszym strzelcem Barcelony, a trzeba powiedzieć, że Barça mu nie pomagała. Tyle razy wychodził na pozycje i nie dostawał tej piłki… Teraz jak dostał wreszcie dośrodkowanie, to zdobył przepiękną bramkę.

- Rozgraniczyłbym to bardziej, że to Barcelona była w katastrofalnej formie i Robert był po prostu tym zawodnikiem, który gdzieś tam starał się to podnieść. Był na szczytowym [momencie formy? Trudno rozwikłać, co miał na myśli trener – przyp. red.] i w pewnym momencie odpadli i te morale tego zespołu siadło. Uważam, że jest w stanie dać jeszcze bardzo dużo tej reprezentacji.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Brawa dla tego Pana! Nareszcie ktoś to zauważył... Lewy zapie***a przez pół boiska a Raphinia w niebo, potem Felix, wolał stracić niż podać wolnemu Lewemu! I tak było co mecz.
Lewy wychodził na przestrzenie z 10x na mecz i nie dostawał ani jednej (ZERO) piłki...
Patrzycie na każdy mecz od początku do końca? Czy tylko słuchacie? Bo komentatorzy właśnie takie farmazony pchają jak tu niektórzy komentujący.
« Powrót do wszystkich komentarzy