Michał Probierz: Barcelona była w katastrofalnej formie, a Lewandowski po prostu starał się to podnieść

Dariusz Maruszczak

21 maja 2024, 23:27

TVP SPORT

16 komentarzy

Fot. Getty Images

Michał Probierz udzielił wywiadu Jackowi Kurowskiemu w TVP Sport, w którym zabrał głos na temat Roberta Lewandowskiego. Selekcjoner reprezentacji Polski nie zamierza krytykować napastnika za jego postawę w Barcelonie, a wręcz wyraził się negatywnie na temat katalońskiej drużyny.

- Nie zgodzę się z twoją opinią, że [ten sezon Lewandowskiego – przyp. red.] był nie najlepszy, bo jest najlepszym strzelcem Barcelony, a trzeba powiedzieć, że Barça mu nie pomagała. Tyle razy wychodził na pozycje i nie dostawał tej piłki… Teraz jak dostał wreszcie dośrodkowanie, to zdobył przepiękną bramkę.

- Rozgraniczyłbym to bardziej, że to Barcelona była w katastrofalnej formie i Robert był po prostu tym zawodnikiem, który gdzieś tam starał się to podnieść. Był na szczytowym [momencie formy? Trudno rozwikłać, co miał na myśli trener – przyp. red.] i w pewnym momencie odpadli i te morale tego zespołu siadło. Uważam, że jest w stanie dać jeszcze bardzo dużo tej reprezentacji.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gdy odszedł Dembele,a pedri zaczął mieć kontuzje lewym automatycznie zaczął grać dalej od szesnastki. Dembele stwarzał mu dużo okazji, pedri grał blisko lewego i zagrywał z nim dużo piłek na "raz" i w wolne strefy. Później wszystko siadło
« Powrót do wszystkich komentarzy