SER: Jeśli Vitor Roque miałby opuścić Barçę, to tylko na zasadzie transferu definitywnego

Mateusz Doniec

3 maja 2024, 12:45

SER

29 komentarzy

Fot. Getty Images

Vitor Roque będzie musiał zostać latem jeszcze raz zarejestrowany do rozgrywek LaLigi, ponieważ obecnie jest w kadrze dzięki kontuzji Gaviego. Taka sytuacja sprawia, że Barcelona poważnie zastanawia się nad jego przyszłością w klubie, tym bardziej patrzać na małą liczbę minut w tym sezonie.

Jak twierdzi Santi Ovalle z Cadena SER na podstawie rozmów z ludźmi z otoczenia Vitora Roque, Brazylijczyk chce zostać w Barcelonie, a jeśli miałby odejść, to na zasadzie transferu definitywnego, a nie wypożyczenia. Według dziennikarza jest już kilka drużyn, które się o niego starały.

"W tej chwili jest kolejka klubów, które byłyby skłonne go kupić za 50 milionów. Barça zapłaciła tylko dziesięć, więc byłby to bardzo dobry interes. Dzięki trzem takim operacjom rozwiązaliby swoje problemy ekonomiczne" - powiedział pod koniec marca agent Roque Andre Cury. Według doniesień sam zawodnik oraz jego otoczenie nie chcą odchodzić na wypożyczenie, ponieważ wiedzą, jak trudno jest wrócić do Barçy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

dziwne jest mówienie, że ciężko wrócić po wypożyczeniu. Rok pogra gdzie indziej i chcąc czy nie, dalej będzie zawodnikiem Barcelony, więc na siłę nikt go nie wyrzuci.
Sam nie wiem co myśleć o tym. dobrze by było zostawić go i ogrywać, ale tu jest problem w postaci naszego trenejro

@Matej w Barcy jest długa tradycja wypożyczania i sprzedaży po wypożyczeniu, bo my wypożyczamy gdy nie są potrzebni, a potem liczymy, że znajdzie się kupiec
« Powrót do wszystkich komentarzy