SER: Jeśli Vitor Roque miałby opuścić Barçę, to tylko na zasadzie transferu definitywnego

Mateusz Doniec

3 maja 2024, 12:45

SER

29 komentarzy

Fot. Getty Images

Vitor Roque będzie musiał zostać latem jeszcze raz zarejestrowany do rozgrywek LaLigi, ponieważ obecnie jest w kadrze dzięki kontuzji Gaviego. Taka sytuacja sprawia, że Barcelona poważnie zastanawia się nad jego przyszłością w klubie, tym bardziej patrzać na małą liczbę minut w tym sezonie.

Jak twierdzi Santi Ovalle z Cadena SER na podstawie rozmów z ludźmi z otoczenia Vitora Roque, Brazylijczyk chce zostać w Barcelonie, a jeśli miałby odejść, to na zasadzie transferu definitywnego, a nie wypożyczenia. Według dziennikarza jest już kilka drużyn, które się o niego starały.

"W tej chwili jest kolejka klubów, które byłyby skłonne go kupić za 50 milionów. Barça zapłaciła tylko dziesięć, więc byłby to bardzo dobry interes. Dzięki trzem takim operacjom rozwiązaliby swoje problemy ekonomiczne" - powiedział pod koniec marca agent Roque Andre Cury. Według doniesień sam zawodnik oraz jego otoczenie nie chcą odchodzić na wypożyczenie, ponieważ wiedzą, jak trudno jest wrócić do Barçy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Po sezonie pożegnać Romeu,Roberto,Alonso,to daje trzy miejsca do rejestracji, jeszcze kilku by się znalazło a nie wypychać zawodnika który nawet nie dostał szansy pograć, bo nie jest Hiszpanem.Najlepeij pościągać jakiś szrot bo a darmo i ich porejestrować, tak to daleko nie zajadą!!!!

@CATALUNYA1977 problemem nie jest miejsce w składzie, tylko w FFP

@Matej To rozumiem że bedzie problem z rejestracją innych zawodników również??

@CATALUNYA1977 tak dokładnie. Roque został zarejestrowany tylko dlatego, że Gavi dostał kontuzji na dłużej, sam Gavi ma chyba kontrakt na który zezwolił sąd. Z tego co pamiętam Inigo też ma chyba kontrakt podpisany tylko do końca sezonu. Chyba, że się mylę to niech ktoś to sprostuje.
Także problemem nie jest kupno zawodnika, tylko zarejestrowanie go do rozgrywek, bo tebas na to nie zezwala

@Matej Dzięki za wyjasnienie,to lepiej żeby nikogo nie sprowadzali a ograli sezon albo dwa młodymi graczami.
« Powrót do wszystkich komentarzy