Brat Pedriego odpowiada na krytykę wymierzoną w pomocnika: Trzeba być pajacem

Mateusz Doniec

23 kwietnia 2024, 08:40

Instagram, "X"

24 komentarze

Fot. Getty Images

Przesadzona krytyka w mediach społecznościowych to niestety chleb powszedni w sporcie. Nie oznacza to jednak, że powinno się ją ignorować. Nie tak dawno João Cancelo zareagował na życzenia śmierci jego nienarodzonemu dziecku, a wczoraj brat Pedriego, Fernando, odpowiedział na nieprzyzwoitą krytykę wymierzoną w pomocnika.

"Musimy teraz poważnie porozmawiać o Pedrim:
- Zmarnowany talent
- 0 testosteronu i zły temperament
- cała Barcelona wie, co on i jego brat robią w nocy.
- fizycznie nie jest w stanie wytrzymać dłużej niż 30 minut
- spędza więcej czasu kontuzjowany niż w grze."

Tak napisało na portalu "X" konto "@Barcelonismos". 

Kilka godzin później odpowiedział na to dwa lata starszy brat Pedriego Fernando: "Zobaczmy, powiedz mi, co robimy? Trzeba być pajacem... Możesz mniej lub bardziej lubić karierę sportową mojego brata, ale kwestionowanie jego pracy i zaangażowania jest ignorancją i w ogóle nas nie znasz. Jesteś kompletnym imbecylem i kłamcą" - napisał 24-latek, który jeszcze później dodał:

"Wydaje mi się głupotą wychodzić i dementować te rzeczy, bo to część tego biznesu, ale mówienie o tym, co robimy po nocach.... Po pierwsze, jeśli wychodzimy, jesteśmy w odpowiednim wieku. Jesteśmy młodzi, hahahaha, a przede wszystkim jesteśmy ludźmi! A po drugie, oczywiście, że robimy różne rzeczy, zazwyczaj przestrzegamy diety, oglądamy piłkę nożną, myjemy zęby i śpimy, może o to ci chodzi? Dlatego życie stawia wszystkich na swoim miejscu. Ty piszesz kłamstwa w mediach społecznościowych bez pokazywania swojej twarzy, podczas gdy my odnosimy sukcesy w życiu, cieszymy się życiem i jesteśmy szczęśliwi. Chociaż teraz wszystko jest krytykowane, jestem tym, który zna mojego brata najlepiej, jestem pewien, że dzięki jego pracy i poświęceniu życie umieści go w miejscu, na które zasługuje, to tylko kwestia czasu" - zakończył Fernando.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Ty piszesz kłamstwa w mediach społecznościowych bez pokazywania swojej twarzy, podczas gdy my odnosimy sukcesy w życiu, cieszymy się życiem i jesteśmy szczęśliwi."

Napisał z zawodu brat. xD

Pedri od kontuzji Gaviego, ma rolę, której nigdy chyba nie pełnił - bestii pressingowej (xD). Jeśli zdrowie dopisze mu i koledze, to lepsze występy same przyjdą. Chill.

Pedro rzeczywiście robi wrażenie zmarnowanego talentu .Tyle że powodem są jego opiekunowie w klubie i reprezentacji.Zajechali go,Ansu Fatiego ,Gaviego.Teraz może dołączy do tej grupy Yamal i Cubarsi.(Mistrzostwa Europy,Olimpiada ) i po gwiazdach wschodzących. Młodzi nawet nie są w stanie kontrolować swoich możliwości bo są prowadzeni przez doświadczonych ludzi (w zajeżdzaniu)

Gwiazdeczek nie wolno krytykować, portfele nie powinny być tam agresywnie nastawione do swoich bożyszy! Zastanwoncie się nad tym i przeproście Araujo przy okazji, bo się poczuł niedoceniony za występ z PSG.

Będzie z niego drugi Iniesta. Mówili.
A tak na poważnie, szkoda bo kariera troszkę jakby zahamowała po kontuzji. Nie jest tym samym Pedrim co wcześniej. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie wróci stary dobry Pedri. Bo ten to trzeba już tylko dograć bez spiny do końca i utrzymać 2 miejsce.

Pedri to jeden z największych talentów na swojej pozycji i pokazuje to praktycznie za każdym razem, kiedy gra regularnie. Nie mówię, że będzie od razu drugim iniestą, ale z dwójki on i de jong wolałbym zdecydowanie pozostawić w Barcelonie hiszpana, pod warunkiem zmiany trenera i sztabu, w tym ludzi, którzy nieudolnie zajmują się leczeniem Pedriego od 2 lat. Chłopak ma dopiero 21 lat. Ma jeszcze masę czasu, aby się rozwinąć i pisanie, że to zmarnowany talent jest skończonym kretynizmem. Dajmy chłopakowi czas i udowodni wszystkim swoje umiejętności. Byle tylko znowu nie zajechać (broń Boże również od tego Yamala i Cubarsiego). Nigdy nie zrozumiem skreślania piłkarza w tak młodym wieku. Wystarczy sprawdzić, co w jego wieku robili Modrić, Xavi czy Gundo.

Szczerze to najbardziej irytuje mnie ten piłkarz , on naprawdę nie nadaje się na ten poziom pilki nożnej

Chyba już z piłkarzy nieco zszedł stres związany z wynikami, tj grają już o utrzymanie drugiego miejsca. Może i dzięki temu pedriemu się będzie łatwiej grało. Kurcze pasuję aby go na to euro nie wzięli, albo przynajmniej ławeczka.

Przezroczysty grajek .... poki co z formą głęboko w lesie... nie wyróżnia się z tą formą az tak na tle drużyny bo jest jeszcze paru którzy są jak on .... co nie zmienia faktu że w ostaniej akcji bramkowej bieg za Diazem chyba tylko do towarzystwa...kryminał nie zrobił nic by przerwac ten szybki atak ktory zakończył się bramka i nasza wtopą

A co on taki statement wystosował w odpowiedzi do jakiegoś randoma? Może faktycznie jest coś na rzeczy i się okaże że Pedri więcej imprezuje niż trenuje

Prawda jest taka, że wstawiasz Pedriego do Realu, PSG czy Bayernu i za pół roku masz piłkarza śmigającego jak Wirtz, Musiala czy Foden.

Jeżeli Laporta nie wpłynie na zmianę sztabu odpowiedzialnego za przygotowanie fizyczne to faktycznie za rok będzie można mówić o kompletnie zmarnowanym talencie.

A co robią w nocy?

Odpalił się jak rasowy user na LaRambli.