AS: Zmiana daty meczu z Valencią wpłynie na liczbę kibiców gości na Montjuïc

Krystian Cichocki

22 kwietnia 2024, 20:00

AS

13 komentarzy

Fot. Getty Images

LaLiga poinformowała o zmianie daty rozegrania meczu Barcelony z Valencią, który zamiast w sobotę o 14:00 odbędzie się w poniedziałek o 21:00. Klub z Mestalla udostępni we wtorek nieco ponad sto biletów na trybunę wyjazdową na Montjuïc. 323 bilety, jakie Valencia posiada na ten mecz, rozeszły się w zaledwie 20 minut, gdy trafiły do sprzedaży w ubiegły czwartek

Valencia umożliwiła więc poszkodowanym fanom możliwość zwrotu wejściówek z powodu niemożności udania się do Barcelony w dzień roboczy i nieco ponad setka fanów zwróciła bilety. To właśnie te wejściówki będą sprzedawane online w najbliższy wtorek od godziny 10:00.

Valencia, po decyzji LaLigi o zmianie terminarza rozgrywek w związku z prośbą Realu Madryt o przeniesienie meczu w San Sebastián na piątek w celu zyskania czasu na przygotowania do półfinału Ligi Mistrzów, poinformowała 323 kibiców, którzy kupili bilety na mecz z Barceloną, o różnych środkach mających na celu zminimalizowanie strat. Wśród nich znalazł się zwrot biletu, zmiana nazwy miejsca lub podróż powrotna autobusem. O tę ostatnią opcję poprosiła nieco ponad połowa z 323 osób.

Klub z Mestalla, który wyraził swoje niezadowolenie wobec LaLigi, pracuje już nad zapewnieniem przejazdów autobusowych dla swoich kibiców. Klub w ciągu najbliższych kilku dni poinformuje fanów, którzy poprosili o ten środek transportu, o rozkładach jazdy. Należy zauważyć, że bilety, które trafią do sprzedaży we wtorek, nie obejmują podróży autobusem, biorąc pod uwagę, że miejsca są przeznaczone dla kibiców, którzy kupili wejściówki, myśląc, że mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 14:00.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To ze przenieśli mecz realu to rozumiem. Ale dlaczego przy okazji karani są kibice Barcelony? Ile osób miało wykupiony lot na weekend na ten mecz? I co teraz mają zrobić? Polecieć sobie pozwiedzać żeby potem mecz obejrzeć w tv?
« Powrót do wszystkich komentarzy