João Cancelo: Na Instagramie pojawiły się komentarze, w których życzono śmierci mojej córce

Dariusz Maruszczak

20 kwietnia 2024, 10:45

ESPN

18 komentarzy

Fot. Getty Images

João Cancelo udzielił wywiadu ESPN, w którym opowiedział o krytyce pod jego adresem po przegranym spotkaniu z PSG. Portugalczyk ujawnił, że życzono nawet śmierci jego nienarodzonej córce.

– Ludzie mówią różne rzeczy. Na Instagramie są komentarze życzące śmierci mojej córce, która jeszcze się nawet nie urodziła. Nie powiedzieliby mi tego w twarz, bo mielibyśmy problem, ale w komentarzach piszą, co chcą. Są obraźliwi wobec mojej partnerki, mojej córki, naszego nienarodzonego dziecka. To okrutny świat i musisz wiedzieć, jak z tym żyć. Ja wiem jak, ale po prostu już nie wiem, co powiedzieć. Życzenie śmierci dziecku jest czymś naprawdę poważnym. Ludzie nie myślą o osobie stojącej za piłkarzem, którego widzą w telewizji. My też jesteśmy ludźmi. Jesteśmy tacy sami – powiedział Cancelo.

Portugalczyk odniósł się też do krytyki ze strony Rio Ferdinanda. – Ferdinand był świetnym piłkarzem, ale jestem pewny, że też popełniał błędy. Wszyscy je robimy. Oczywiście to jednak jego praca, jest analitykiem i ma prawo powiedzieć, co myśli. Akceptuję to, to jego zdanie. Być może sposób, w jaki spowodowałem karnego był dziecinny, ale biorąc pod uwagę, jaki był ten mecz, z moją głową w tym momencie... cóż, akceptuję krytykę.

– Krytykuj moją dyspozycję, nie mam nic przeciwko, ale nie mów o mojej rodzinie. Szczerze mówiąc, to był naprawdę trudny dzień. Byliśmy podekscytowani, żeby zajść daleko w Lidze Mistrzów. Myślę, że klub na to zasługuje, ale musimy zostawić za sobą ten tydzień. Tej nocy [po PSG] nie spałem, ponieważ nie mogłem. Osobiście, gdy nie wygrywam, naprawdę mam problem z zaśnięciem, ponieważ czuję, że nie wykonałem dobrze mojej pracy. Mówię tylko za siebie. To był dziwny mecz. Myślę, że sposób, w jaki przegraliśmy, nie pozwolił mi zasnąć. Czuję, że w 11 na 11 bylibyśmy w stanie wygrać. Musimy jednak iść dalej.

– To najważniejszy mecz, spotkanie, jakie wszyscy będą oglądać. Nie ma większej motywacji niż odpowiedzenie w niedzielę i spróbowanie wygrania pojedynku.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Więcej graj i mniej gadaj, ale może się nie skompromitujesz jak w ostatnim meczu.

@revolution33 w sumie masz rację ,mógł nie odpowiadać na pytania dziennikarza ,a on gadał zamiast grać w tym czasie ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy