İlkay Gündoğan zabrał głos na temat swoich relacji z Ronaldem Araujo

Dariusz Maruszczak

20 kwietnia 2024, 08:45

ESPN

41 komentarzy

Fot. Getty Images

Dalszy ciąg wymiany zdań między İlkayem Gündoğanem i Ronaldem Araujo. Niemiec wyjaśnił sytuację związaną ze swoją pomeczową wypowiedzią względem Urugwajczyka, który też odniósł się do tej sprawy. Pomocnik potwierdził, że rozmawiał z obrońcą.

- Myślę, że w ten sposób rozwijają się i poprawiają drużyny odnoszące największe sukcesy, poprzez komunikowanie się, patrzenie sobie w oczy i rozmawianie o tym, co jest korzystne dla każdej osoby, ale też ostatecznym celem jest to, co jest korzystne dla klubu. Ponieważ wszyscy tu jesteśmy, żeby uczynić klub lepszym, żeby był w najlepszej możliwej sytuacji i odnosił sukcesy. Myślę, że od pierwszego dnia, jak tu jestem, wszyscy się z tym zgadzali.

- Oczywiście czasem są sytuacje, w których trzeba wyjaśnić rzeczy, ale intencje wszystkich osób w tym klubie są bardzo szczere, jeśli chodzi o sukces tego niesamowitego klubu. Chodzi po prostu o to, żebyśmy osiągnęli swój potencjał i spróbowali wygrać tyle, ile się da.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Większość ma pretensje do Gundo że powiedział publicznie a nie w szatni przy wszystkich. A może właśnie dlatego powiedział publicznie że widział już co się dzieje w szatni, jak odbywają się takie rozmowy. Bo patrząc na ostatnie lata to jakoś zbytniej poprawy nie ma po porażkach i blamażach, i może faktycznie
tak jest że pogadają , pożartują w kołku wzajemnej adoracji, poklepią po pleckach i jest bajkowa atmosfera. Napiszą w mediach jak to są źli i będą walczyć itd itp i tak naprawdę efektów nie ma. Bo tak naprawdę tylko On głośno mówi co mu się nie podoba itd. Nie po to przyszedł żeby bawić się jak dziecko w piłkę.
« Powrót do wszystkich komentarzy