İlkay Gündoğan zabrał głos na temat swoich relacji z Ronaldem Araujo

Dariusz Maruszczak

20 kwietnia 2024, 08:45

ESPN

41 komentarzy

Fot. Getty Images

Dalszy ciąg wymiany zdań między İlkayem Gündoğanem i Ronaldem Araujo. Niemiec wyjaśnił sytuację związaną ze swoją pomeczową wypowiedzią względem Urugwajczyka, który też odniósł się do tej sprawy. Pomocnik potwierdził, że rozmawiał z obrońcą.

- Myślę, że w ten sposób rozwijają się i poprawiają drużyny odnoszące największe sukcesy, poprzez komunikowanie się, patrzenie sobie w oczy i rozmawianie o tym, co jest korzystne dla każdej osoby, ale też ostatecznym celem jest to, co jest korzystne dla klubu. Ponieważ wszyscy tu jesteśmy, żeby uczynić klub lepszym, żeby był w najlepszej możliwej sytuacji i odnosił sukcesy. Myślę, że od pierwszego dnia, jak tu jestem, wszyscy się z tym zgadzali.

- Oczywiście czasem są sytuacje, w których trzeba wyjaśnić rzeczy, ale intencje wszystkich osób w tym klubie są bardzo szczere, jeśli chodzi o sukces tego niesamowitego klubu. Chodzi po prostu o to, żebyśmy osiągnęli swój potencjał i spróbowali wygrać tyle, ile się da.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

U bardzo dobrze że to powiedział oficjalnie. Powiedział poprostu prawdę obrońca na takim poziomie nie powinien popełniać takich błędów. Jeden szczery przynajmniej bo pieprzenia Xaviego to się już słuchać nie chce tylko broni tych piłkarzy zero samokrytyki co by nie zrobili on i tak powie ze jest ok i to nie ich wina
« Powrót do wszystkich komentarzy