João Cancelo: Wygrana z Realem będzie najlepszą reakcją

Krystian Cichocki

20 kwietnia 2024, 06:00

X: FCBarcelona

10 komentarzy

Fot. Getty Images

João Cancelo również udzielił wywiadu mediom klubowym, w którym poruszał kwestie meczu Ligi Mistrzów z PSG oraz przedstawił, jak wygląda sytuacja w drużynie przed najważniejszym meczem sezonu.

- Myślę, że to będzie bardzo ważne spotkanie. Mecz z PSG nas podłamał. Musimy się podnieść i jeśli wygramy w niedzielę, będzie to najlepsza odpowiedź, jaką możemy dać.

- To będzie ważne spotkanie, musimy to mieć z tyłu głowy. Jeśli wygramy, możemy złapać kontakt. Trudno jest grać na wyjeździe, ale będziemy walczyć do końca. Uważam, że ta drużyna zasługuje na to. W szatni są bardzo dobrymi ludźmi. To spektakularna grupa. Cieszę się, że mogę być częścią tej grupy. Myślę, że zasługujemy na takie zwycięstwo, aby kontynuować walkę o tytuł.

- Czuję napięcie, nerwy, ponieważ jest to najbardziej wyczekiwany mecz na świecie. To spektakularne spotkanie dla kibiców, ze świetnymi zawodnikami, zespołami. Mamy nadzieję, że to my odniesiemy zwycięstwo.

- To był dla nich duży wysiłek fizyczny grać 120 minut, a potem rzuty karne, do przebrnięcia których potrzeba siły mentalnej. My doznaliśmy wysiłku psychicznego. Musimy to zostawić i iść naprzód. Dobrze trenujemy. Drużyna chce odwrócić sytuację i mamy nadzieję, że bóg będzie z nami i wygramy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Błagam, przestańcie robić ludziom nadzieję, jak znowu nie przegracie ważnego meczu to będę pod wrażeniem. Na razie jestem zdegustowany
« Powrót do wszystkich komentarzy