Ewa Pajor: Dla mnie zawsze szczęściem było, że mogę spędzić czas z rodziną, że mogę pomóc rodzicom na gospodarstwie

Dawid Lampa

17 kwietnia 2024, 20:20

Meczyki

2 komentarze

Fot. Getty Images

W ostatnich dniach w mediach pojawiła się informacja o letnim transferze Ewy Pajor do Barcelony. Polka udzieliła wywiadu dla portalu Meczyki, w którym opowiedziała o swojej historii, o tym jak dotarła do miejsca, w którym jest, ale też pokazuje się ze strony zwykłej dziewczyny, chcącej grać w piłkę. 

- Myślę, że te dziewczynki, które teraz chcą grać w piłkę, patrzą na mnie, na inne dziewczyny, które grają w reprezentacji Polski i na pewno chcą od nas czerpać tę inspirację, której ja niestety nie miałam. Nie miałam właśnie tej inspiracji w kobiecie, która gra w piłkę nożną, bo nie było to pokazywane w telewizji i dlatego od początku moim idolem jest Cristiano Ronaldo.

- Zawsze pytano mnie o to, zagrać w jakim klubie było twoim marzeniem? A ja zawsze powtarzam, że moim marzeniem było po prostu grać w piłkę nożną.

- Takie mecze, jak nasze ostatnie 9:0 w półfinale Pucharu Niemiec zdarzają się w kobiecym futbolu. Oczywiście w męskim też. My miałyśmy dobry dzień, a rywalki słabszy. Ale myślę, że takie wyniki coraz rzadziej zdarzają się w kobiecym futbolu, bo poziom staje się coraz bardziej wyrównany i to na pewno cieszy, bo jeśli chcemy pokazywać, że kobieca piłka się rozwija, to te drużyny też muszą się rozwijać, by była coraz większa rywalizacja.

- Poza piłką marzę o tym, żeby być szczęśliwym człowiekiem. Dla mnie zawsze szczęściem było, że mogę iść pograć w piłkę, że mogę spędzić czas z rodziną, że mogę pomóc rodzicom na gospodarstwie, że mogę jechać na turniej z chłopakami, a później z dziewczynami. 

Pełny wywiad możecie znaleźć poniżej.

 

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Zawsze pytano mnie o to, zagrać w jakim klubie było twoim marzeniem? A ja zawsze powtarzam, że moim marzeniem było po prostu grać w piłkę nożną."

Nieładnie tak kłamać, co innego mówiła i wszyscy o tym doskonale wiedzą..

Jak strzelisz mierdom to ci wybaczę to gadanie o marzeniu o grze dla nich