Victor Chust: Z boiska gol João wydawał nam się faulem [Wypowiedzi pomeczowe]

Dawid Lampa

13 kwietnia 2024, 23:15

Marca

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Barcelona wraca z Estadio Nuevo Mirandilla z trzema punktami po wygranej przeciwko Cádiz 1:0 i bramce przewrotką João Felixa. Co do powiedzenia po tym spotkaniu mieli piłkarze obu ekip?

João Felix

- Zagraliśmy dobry mecz, to nie jest łatwy stadion. Dobrze nam szło od pierwszej minuty, wiedzieliśmy, jak cierpieć. Jesteśmy szczęśliwi z tych trzech punktów. 

- Dużo cierpieliśmy, powinniśmy bardziej kontrolować mecz, ale Cádiz też grał jak o życie. 

- Staram się grać jak najlepiej, żeby pomóc zespołowi. Chcę być przygotowany na najwyższym poziomie, czy jestem, czy nie jestem w pierwszym składzie. Kiedy jestem na boisku, próbuję pokazać to, co potrafię.

- Wszyscy pracujemy, żeby być w pierwszym składzie. Jestem jednym z piłkarzy, chcę grać i być na boisku jak najwięcej się da. 

- Dwa lata temu też strzeliłem tutaj przewrotką. Mam szczęście na tym stadionie.

Victor Chust

- Jesteśmy zawiedzeni. Myślę, że zagraliśmy dobry mecz i jedyną rzeczą, na którą można narzekać, to strata gola po stałym fragmencie gry.

- Z boiska gol João wydawał nam się faulem. Nie widziałem powtórki, więc też nie mogę wiele powiedzieć. 

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najlepszy był obrońca co przy bramce padł jak rażony piorunem, sugerując faul mimo, że był pół metra od Jao. W dobie var, serio?

Najlepszy, to był pikasz nie pamiętam nazwiska, co stał obok Felixa z lewej strony i padł jak rażony prądem, gdzie nie było żadnego kontaktu. :)

Chłop jak zobaczy powtórkę to się za głowę złapie xD

To dzięki nieudolnym sędziom, widzimi grę aktorską, symulki i kładzienie sie nie murawie zawodników.

Panie Chust, weź pan swojego kolegę i wytłumacz mu, żeby zachował rozum i godność człowieka i więcej tak nie pajacował. :)

Zobaczysz i zmienisz zdanie ;)