Oficjalnie: Barcelona ogłasza współpracę z Karol G z okazji El Clásico!

Mateusz Doniec

12 kwietnia 2024, 09:08

FCB

25 komentarzy

Fot. Getty Images

Po wczorajszym wycieku koszulek przygotowanych na El Clásico z logiem Karol G FC Barcelona ogłosiła właśnie współpracę z kolumbijską piosenkarką w ramach tradycyjnej już akcji ze Spotify. Po Drake'u, Rosalii i The Rolling Stones nadeszła kolej na jedną z najpopularniejszych latynoamerykańskich artystek.

Logo Karol G pojawi się na koszulce FC Barcelony podczas najbliższego El Clásico na Santiago Bernabéu 21 kwietnia o godzinie 21:00, a także tydzień wcześniej podczas spotkania Barçy Femení z Villarrealem 13 kwietnia.

"Tym razem wybraną artystką jest kolumbijska piosenkarka KAROL G, najczęściej streamowana artystka muzyki latynoskiej na całym świecie w Spotify przez ostatnie cztery lata z rzędu i muzyczna ikona, która sprawiła, że cała planeta tańczyła do takich utworów jak PROVENZA, TQG i QLONA. Jej utwory pojawiają się na ponad 100 milionach list odtwarzania utworzonych przez użytkowników Spotify" - przedstawia 33-latkę Barcelona.

"To nowe logo ma na celu oddanie hołdu każdemu, kto chce zmienić zasady gry, przełamać bariery i pozostawić dziedzictwo dla nowych pokoleń, aby mogły wyrażać siebie tak, jak chcą. La Bichota, podobnie jak kobiece i męskie drużyny Barçy, zainspirowała niezliczone rzesze ludzi. Odegrała kluczową rolę w wyniesieniu muzyki latynoskiej na nowe światowe wyżyny" - czytamy w materiale promocyjnym.

"Symbol serca reprezentuje to, co stało się stylem Bichota, moment w moim życiu, w którym znalazłem siłę, odporność i wsparcie. Dzięki Spotify i FC Barcelonie zobaczenie go z przodu koszulki, która inspiruje tak wiele tej samej energii, jest naprawdę znaczące" - mówi Karol G.

Fot. FCB

Wraz z tą kampanią pojawią się dwie specjalne edycje koszulki, które zostaną wprowadzone do sprzedaży i będzie można je nabyć od tego piątku w Barça Stores i klubowym sklepie internetowym. Dostępnych jest 1899 sztuk koszulek limitowanej edycji FC Barcelona x KAROL G o jakości meczowej, podczas gdy limitowana edycja FC Barcelona x KAROL G Signed jest jeszcze bardziej ekskluzywna, z zaledwie 22 sztukami w sprzedaży, również o jakości meczowej i podpisanymi przez piłkarki i piłkarzy.

Już dziś FC Barcelona, Spotify i KAROL G wprowadzają również na oficjalnej stronie artysty limitowaną edycję artykułów lifestyle'owych, w tym koszulek, bluz z kapturem, szalików, czapek i butelek na wodę. Wszystkie te produkty łączą żywe wizualne obrazy KAROL G z tradycyjnym wyglądem przedmiotów Barçy.

Fot. FCB

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chyba jestem za stary, bo pierwszy raz, uslyszalem o jakimś Karolu G.

"Jej utwory pojawiają się na ponad 100 milionach"

Ajjj już myślałem że 100 baniek dla nas :D

Mam nadzieję że zaczniemy zarabiać w końcu na sporcie. Żeby takie rzeczy nie miały miejsca. Ktoś Panią zna?

Nie podoba mi się ta koszulka. Na szczęście ważniejszy będzie wynik meczu. :)
konto usunięte

Myslalem ze zugajki

myślałem ze Cardi B po zmianie płci i imienia na karol

Z tego zdjęcia może być

Dla niewtajemiczonych - Karol Grawczyk

Nawet ładna jak na Karola

Nie znam ….. chyba już jestem stary :)

A Shakiry nie było na koszulce?!

To logo wygląda jak korona cierniowa. Może to znak, że będziemy cierpieć w tym meczu?

Jaki słodziak w tej różowej bluzie :3

Karol Grawczyk, TO TY?!

Ja tam czekam na logo Zenka na koszulkach ^^

Pewnie Pique maczał w tym palce.

Nie ważne kto i co .. najważniejsze aby wygrali :)
Nasi są jak narazie na fali wznoszącej , I aby ta forma pozostała