Iñigo Martínez bierze udział w celebracji Pucharu Króla z Athletikiem

Dawid Lampa

11 kwietnia 2024, 18:45

Sport, Mundo Deportivo

3 komentarze

Fot. Getty Images

Iñigo Martínez nie zagra w weekend przeciwko Cádiz przez zawieszenie za żółte kartki. W międzyczasie, po dzisiejszej sesji treningowej dostał pozwolenie od klubu na wyjazd do Bilbao, by móc uczestniczyć w celebracji Pucharu Króla z Athletikiem na La Gabarra, czyli specjalnie przygotowanej barce, na której tytuły święci klub z Bilbao.

 

Iñigo Martínez otrzymał pozwolenie na wyjazd i świętowanie ze swoim byłym klubem, ale oczywiście nie znajdzie się na głównej łodzi wraz z piłkarzami Athletiku. Jest obecny na jednej z innych eskortujących tę główną z piłkarzami Los Leónes, którzy celebrują zwycięstwo w Pucharze Króla. W finale pokonali Mallorkę po konkursie rzutów karnych.

Martínez wyruszył do Kraju Basków dziś po porannym treningu regeneracyjnym i oczekuje się, że wróci do Barcelony jeszcze dziś wieczorem. Obrońca Barcelony nie chciał przegapić celebracji Pucharu Króla zdobytego przez jego poprzedni zespół po 42 latach posuchy. Grając przez sześć lat w Athletiku, stał się jedną z najważniejszych postaci w klubie w tamtym czasie. Mimo tego kibice nie szczędzili gwizdów, gdy grał przeciwko swojej byłej drużynie na San Mamés już w barwach Barcelony.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Weź Nico na powrót ;)

Pojechał trzeźwy, a wróci pijany z Nico na plecach. Podoba mnie się ta taktyka klubu