Enrique Cerezo: João Félix nie będzie miał problemu z pozostaniem w Barcelonie

Krystian Cichocki

10 kwietnia 2024, 19:00

Sport

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Enrique Cerezo, prezes Atlético Madryt, po raz kolejny wspomniał, że nie będzie sprzeciwiał się odejściu João Félixa latem. Prezes Los Colchoneros rozmawiał z mediami przed meczem Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund.

- Wszyscy tutaj go kochają. Jest wspaniałym zawodnikiem. Chcemy, aby odniósł sukces, ponieważ na to zasługuje. Nie będzie miał żadnych problemów z pozostaniem w Barcelonie, ponieważ jest wspaniałym piłkarzem, jednym z najlepszych w Europie. Tutejszy system nie był dla niego najlepszy. Uważamy, że wciąż jest świetnym zawodnikiem. Jest szczęśliwy w Barçy i jestem pewien, że odniesie tam wielki sukces.

Jeśli chodzi o relacje między João Félixem i Simeone, prezes Atléti powiedział, że "w świecie piłki nożnej wiele rzeczy się zdarza". Cerezo został zapytany również, czy woli Barçę, czy PSG w półfinale Ligi Mistrzów.

- Nie myślałem o tym. Myślę tylko o tym, aby upewnić się, że Atlético wygra.

Kilka dni temu João Félix wypowiedział się na temat swojej przyszłości, pozostania w Barcelonie, a także prezesa Atlético w wywiadzie dla 3Cat. Pełny zapis można znaleźć w tym artykule.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

pierdu ,pierdu skąd wziąść kasę na jego kupno jak przegramy, a przed nim jeszcze Cancelo

chlopakowi chyba brakuje dyscypliny bo kreci kolem fortuny jak dembele

„Wszyscy tutaj go kochają”.
Gdzie, w Atlético? :P

Obaj Jaos muszą zostać! To będą nasze najlepsze letnie transfery. Oby udało się jeszcze pozyskać solidnego pivota.

Chciałbym żeby ten chłopak się jeszcze tak na prawdę odbudował, talent ma ogromny, tylko czasami miewa kazus Dembele i musi sobie wylosować.
konto usunięte

FEliX musi zostać!

# teamfelix