Joan Laporta: Nie zamieniłbym żadnego z naszych zawodników na gracza PSG

Mateusz Doniec

10 kwietnia 2024, 13:30

Sport, @FCBarcelona

20 komentarzy

Fot. Getty Images

Joan Laporta wypowiedział się dla kamer zarówno hiszpańskich mediów, jak i Barça One w Paryżu na temat zbliżającego się meczu z PSG. Prezydent przyznał, że wymieniłby żadnego piłkarza Barçy na kogoś z zespołu rywala.

Joan Laporta: Jestem gotowy, jestem w najlepszej formie. Widzę, że zawodnicy są bardzo zmotywowani i to mnie motywuje. Przesłaniem dla naszych fanów jest wiara w naszych zawodników i trenera. Mamy świetny zespół. Jesteśmy bardzo skoncentrowani i bardzo ważne jest, aby wiedzieli, że nie zamieniłbym żadnego z naszych zawodników na żadnego gracza PSG. Ten mecz jest najważniejszym w tym sezonie. Znaczenie meczu w skali od 1 do 10? 10. Cóż, 9,5. 10 to byłaby ostateczność.

- Od wielu lat nie byliśmy w ćwierćfinale. Dziś gramy w ćwierćfinale z Paris Saint-Germain, nie możemy się doczekać. Wierzymy w swoje możliwości. Jest wielka atmosfera, a zawodnicy są bardzo  zmotywowani. To atmosfera, którą lubi się przeżywać w świecie futbolu i my, jako Barca, właśnie ją przeżywamy. Mierzymy się z PSG, a oba kluby mają już historię wielkich starć. Jesteśmy pełni nadziei i wierzymy w nasze możliwości.

- Zawodnicy są bardzo skoncentrowani, bardzo zmotywowani, bardzo zjednoczeni. Są świadomi wagi tego ćwierćfinału i tego, co by znaczył dla klubu, dla zespołu awans do półfinału. Widzę, że są naprawdę zjednoczeni. Trener również wierzy w nasze możliwości, piłkarze wierzą w siebie..., a to sprawia, że my wierzymy w nich. Nie zamieniłbym żadnego ich piłkarza na któregoś z naszych.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jasne, po co nam Mbappe, skoro mamy potężnego Raphinhę.

@Tarins a vo ten mbappe w tym klubie osiagnoł choć miał Messiego Neymaraverratiego i innych......to polowę pilkarza grający do przidu.Raphinia gra w defensywie i tu go biję na głowęNie wspominając o ego i innych problemach Mbappe...

@Tarins tyle co on gwiazdorzy to nie wiem czy bym go chciał gość pobiera pensje całego skladu a jak dla mnie nie jest tego warty bo nigdy jeszcze mi nie pokazał że jest mega crackiem jest dobry ma drybling itd ale nigdy jeszcze nie udowodnil na 100% swojej wartości

@Tarins W sumie, po dymisjach, w Barcy są stołki do obsadzenia, więc Mapa czułby się tutaj jak w P$G....

@Tarins masz rację kolego. Prezydent klubu, który jest zdecydowanie większym od PSG, powinien powiedzieć: "no może Raphinhe, na Mbappe bym zamienił"

@Tarins Jasne, powinien powiedzieć że by wymienił Raphinię, FdJ albo Araujo na Mbappe albo kogoś innego i w tak ważnym meczu zawodnik wyszedł by na boisko z kopem w dupę od prezesa klubu. Nie wiem co tam sobie Laporta myśli o graczach PSG, czy widzi któregoś u nas czy nie ale dał sygnał że czujemy się mocni, mamy lepszych zawodników, nie sieje defetyzmu w szatni.

@Tarins Nie ma tej techniki , szybkości i dryblingu ale przynajmniej nie jest bucem.

@Tarins Moze mapet show dobry,ale dziś nie istniał na boisku za to Rapha zdobył 2 gole.
« Powrót do wszystkich komentarzy