Bar Canaletes: Neymar chciałby wrócić do Barcelony

Dariusz Maruszczak

26 marca 2024, 20:18

Bar Canaletes

71 komentarzy

Fot. Getty Images

W programie Bar Canaletes poruszono temat ewentualnego powrotu Neymara do Barcelony. Zgodnie z tymi doniesieniami sprawa wcale nie jest zamknięta.

W Bar Canaletes padła informacja, że Brazylijczyk bardzo chciałby znów grać w barwach Blaugrany i dużo rozmawia z Joanem Laportą. Dziennikarz uważa, że o tej sprawie znów będzie się mówiło i czytało. Trudno sobie wyobrazić, żeby Barça mogła wykupić Neymara z Al-Hilal, ale w Bar Canaletes zwraca się uwagę, że jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2025 roku. Gdyby przybył wówczas do Barcelony za darmo na kolejny sezon, skończyłby w jego trakcie 34 lata. Dla przykładu, Robert Lewandowski jest obecnie rok starszy.

Zwrócono również uwagę, że syn Neymara Davi Lucca nadal mieszka w Barcelonie z matką dziecka, a po dwuletnim pobycie na intratnym kontrakcie w Arabii Saudyjskiej pieniądze nie powinny być problemem dla Brazylijczyka. Ponadto w 2026 roku mają odbyć się mistrzostwa świata, na które 32-latek będzie chciał być w dobrej dyspozycji. Neymarowi z pewnością nie można odmówić talentu, ale w ostatnich latach permanentnie miał problemy z kontuzjami. Niedługo po przybyciu do Al-Hilal uszkodził więzadło krzyżowe i łąkotkę, przez co w tym sezonie już nie zagra.

W Bar Canaletes rozważono też ewentualne odejście Roberta Lewandowskiego do Arabii Saudyjskiej. Poinformowano, że jego żona Anna we wrześniu otwiera siłownię w Barcelonie, a ich dzieci chodzą już tam do szkół, co może być wymowne.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Problemem Brazylijczyków jest rozrywkowy sposób bycia oraz słaba psychika.
Ile to piłkarzy z Brazylii nie zrobiło kariery jakiej od nich oczekiwano, na miarę talentu jaki mieli własnie z tego powodu, a jak już zrobili karierę (np. Alves0 to sknocili sobie życie na własną prośbę.
Proponuję dawać przykłady takich piłkarzy:

@Midast nie przesadzaj, że wszyscy Brazylijczycy, sporo przekreśliło karierę przez imprezy, ale nie wszyscy. Z przykładów którym się udało to m.in. Thiago Silva, Marquinios, Lucio, Julio Cesar itp. Jest ich sporo

@Midast Adriano i Robinho....
« Powrót do wszystkich komentarzy