Joan Laporta: Widzę wspaniałą Barçę z tytułami w ciągu najbliższych pięciu lat

Mateusz Doniec

29 lutego 2024, 17:30

Mundo Deportivo

38 komentarzy

Fot. Getty Images

Joan Laporta przewodniczył reprezentacji FC Barcelony na wydarzeniu z okazji przedłużenia umowy z Cuprą. Obecni byli również wiceprezes Juli Guiu i kilku członków profesjonalnych drużyn, takich jak Robert Lewandowski, Jana Fernández, Nnaji, Feixas, Donen Makuc i Matias Pascual.

"Partnerstwo z Cuprą będzie można zobaczyć na Espai Barça. Musimy podkreślić pracę zespołu marketingowego. Widzę wspaniałą Barçę z tytułami w ciągu najbliższych pięciu lat" - powiedział Joan Laporta podczas prezentacji odnowionej współpracy z Cuprą.

Prezydent wypowiedział się również na temat La Masii: "W Barçy zawsze byliśmy zaangażowani w talent od najmłodszych lat, zaangażowanie Barçy w szkolenie jest wyjątkowe na świecie. Pojawiły się pokolenia, które osiągnęły niezwykłe wyniki i dzieje się to z pokolenia na pokolenie. Istnieje ciągłość. Było wspaniałe pokolenie, które doprowadziło nas do wielkich sukcesów i dzięki temu, z efektem zarażenia pojawia się kolejne. To jedna z naszych mocnych stron i nasz fundament. Nasze zaangażowanie na rzecz młodych ludzi z La Masii, która jest światowym punktem odniesienia i wiedzą, którą eksportujemy do wielu krajów".

Prezydent dodał: "Aby klub był rentowny i zrównoważony, zarówno pod względem sportowym, jak i ekonomicznym, postawienie na wychowanków jest bardzo ważne. Zawsze odnosiliśmy sukcesy, gdy zespół składał się głównie z wychowanków i transferami na najwyższym poziomie".

 

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gruby bajerant z Katalonii... a co ma powiedzieć...
« Powrót do wszystkich komentarzy