Messi ratuje punkt w końcówce meczu, Riqui Puig nie trafia karnego [WIDEO]

Krystian Cichocki

26 lutego 2024, 11:45

X, Sofascore

10 komentarzy

Inter Miami mierzył się dziś w nocy z LA Galaxy w drugim meczu rozgrywek ligowych w obecnym sezonie. Na boisku mogliśmy oglądać aż pięciu byłych zawodników Barcelony. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i podziałem punktów.

Przed samym meczem byli piłkarze Barcelony spotkali się w tunelu.

W 13. minucie doskonałą okazję do zdobycia bramki dla gospodarzy miał Riqui Puig, ale jego strzał z jedenastu metrów obronił Callender.

Bramkarz Interu Miami popisywał się świetnymi interwencjami przez całe spotkanie. W 29. minucie w spektakularny sposób zatrzymał strzał z dystansu.

W 69. minucie golkiper Los Angeles Galaxy również pokazał próbkę swoich umiejętności, broniąc strzał po zamieszaniu w polu karnym po rzucie wolnym.

Pierwsza bramka w spotkaniu padła dopiero w 75. minucie po kontrataku przeprowadzonym przez gospodarzy. Do siatki trafił serbski napastnik Dejan Joveljić.

W doliczonym czasie gry dwójkową akcję przeprowadzili Leo Messi i Jordi Alba. Po wymianie kilku podań i dostaniu się w pole karne rywali Argentyńczyk trafił do siatki na 1:1 i uratował punkt dla swojej drużyny.

LA Galaxy: McCarthy; Yamane, Yoshida, Cáceres, Aude (Nélson 79’); Delgado, Cerrillo; Fagundez (Pec 70’), Puig, Paintsil (Aguirre 86’); Joveljic (Berry 86’)

Inter Miami: Callender; Yedlin, Avilés, Kryvtsov, Alba; Busquets, Gómez (Borgelin 84’), Gressel (Sunderland 84’); Messi, Suárez (Campana 67’), Taylor (Ruiz 67’)