Jijantes FC: Deco spotkał się z agentem Alphonso Daviesa, który oczekuje intratnej pensji dla gracza [Aktualizacja 20:21]

Dariusz Maruszczak

19 lutego 2024, 20:20

Jijantes FC

89 komentarzy

Fot. Getty Images

Carlos Monfort z Jijantes FC poinformował, że Deco spotkał się z agentem Alphonso Daviesa. Czyżby Barcelona była zainteresowana pozyskaniem lewego obrońcy?

Davies do tej pory był głównie łączony z przejściem do Realu Madryt. Kontrakt 23-latka z Bayernem wygasa 30 czerwca 2025 roku i na razie nie wygląda na to, żeby miał go przedłużyć. Monfort podaje, że agent Daviesa rzeczywiście był ostatnio w Madrycie, ale dzień później spotkał się również z Deco.

Do tej pory nic nie wskazywało na to, żeby Barcelona miała poszukiwać nowego lewego obrońcy, a klub, mimo słabego sezonu Alejandro Balde, nadal miał stawiać na 20-latka. Biorąc pod uwagę te okoliczności, a także wysoki koszt transferu Daviesa, wydaje się, że spotkanie mogło posłużyć podbiciu ceny Kanadyjczyka.

AKTUALIZACJA

20:21 Jak podaje Gerard Romero, przedstawiciel Daviesa Nedal Househ był w Barcelonie w czwartek, piątek i sobotę, w tym samym hotelu, w którym agent Rüdigera rozmawiał w przeszłości z Mateu Alemanym i Jordim Cruyffem. Reprezentant piłkarza Bayernu w czwartek spotkał się z Deco i wyraził swoje oczekiwania – 12 milionów euro na czysto (czyli netto) + bonusy. Zdaniem Romero Househ poprosił o prywatne pomieszczenie w hotelu, aby móc porozmawiać z Deco w pełnej dyskrecji, ale takowego nie było.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

xD, Flick, Kimmich, Davies i do tego Haaland. Mbappe też w ostatniej chwili się rozmyśli i jednak charytatywnie podpisze z nami kontrakt za symboliczne 1 Euro miesięcznie... Musimy zejść na ziemię. Jesteśmy w fatalnej sytuacji i trzeba się liczyć z latami posuchy. RM niestety odleciał a jak zakontraktują Mbappe i Daviesa to mają przepakę na długie lata, wystarczą im kosmetyczne zmiany. Ponadto dbają o zdrową drabinkę płacową. U nas panuje kolesiostwo i to jest główny problem, ja byłbym zwolennikiem sprzedaży 49%, odjeścia od mitycznego DNA i "więcej niż (...)" następnie budowanie przyszłości wzorem Bayernu bo cały czas stanowimy mocną markę na rynku. Można by o tym napisać milion słów jak to zły okres obecnie przeżywa FC Barceona...

@JaroCoach to się nazywa 'magia projektu Szawiego'....wszyscy lgną jak muchy do...

@JaroCoach Mieć ekipę samych gwiazd nie zawsze idzie w parze z tytułami.
Real już miał Figo, Zidane, Carlos, Beckham, Ronaldo, Raul... A to nie dawało im żadnych sukcesów. PSG też ma pakę a poza swoim słabym podwórkiem nic nie graja.

@Manypijany zgadza się, ale tym razem, przynajmniej na obecnym etapie wygląda spektakularnie to co budują i jeśli nic się nie posypie to możemy przez długi okres mieć przymrozki

@JaroCoach "dbają o zdrową drabinkę płacową."
Akurat przyjście Mbappe może tę drabinkę im trochę rozwalić.

@Joopiter z tego co wycieka do mediów to po zakontraktowaniu francuza zostawiają sobie jeszcze nie mały zapas "szczebelków"
« Powrót do wszystkich komentarzy