Jijantes FC: Barcelona podczas następnego presezonu znów zmierzy się z Realem Madryt w USA

Dariusz Maruszczak

12 lutego 2024, 22:25

Jijantes FC

2 komentarze

Fot. Getty Images

Barcelona podczas presezonów stara się regularnie udawać do Stanów Zjednoczonych. Nie inaczej ma być następnego lata, a nowe informacje w tej sprawie przedstawił Gerard Romero na swoim kanale Jijantes FC na Twitchu.

Zgodnie z tymi doniesieniami Barça przygotowuje już presezon 2024/2025 z zamiarem powrotu do Stanów Zjednoczonych. Romero uważa, że znów dojdzie tam do rywalizacji Barcelony z Realem Madryt. Tym razem jednak spotkanie zostałoby rozegrane na stadionie MetLife w Nowym Jorku. Być może tournée nie byłoby tak długie, ponieważ Romero twierdzi, że zamiarem Blaugrany byłoby rozegranie jednego lub dwóch spotkań.

Przypomnijmy, że Mundo Deportivo przedstawiało już niektóre koncepcje Barcelony co do amerykańskiego tournée. Katalończycy planowali nawet rozegranie meczu towarzyskiego z Interem Miami. Ekipa Leo Messiego jednak odmówiła, ponieważ będzie przygotowywała się w lecie do Pucharu Ligi, który zaczyna się już 22 lipca. Mundo Deportivo też sugerowało, że podróż do Stanów Zjednoczonych byłaby krótsza niż zazwyczaj, a celem ma być zgrupowanie w jednym miejscu, aby drużyna nie musiała aż tak dużo się przemieszczać.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Te presezony w stanach to jest taki badziew i strata czasu...

Aż w końcu stanie się to nudne bi za dużo będą klepać ze sobą